Satılık General Mobile Discovery 16Gb (Ankara)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery 16Gb (Ankara)
hayirli forumlar ocak ayında aldigim tertemiz cizigi bulunmayan(nokta yok o kadar) 16gblik cihazimi satmak istiyorum satip Lumia alacağım lumiaya geçme sebebim nokiafanligim ve windowsphone olmasindan daha orj jelatin bile üzerinde(general mobile yazan kendiliğinden olan jelatin) ve telefonum mainboard p2modeldir yani sorunsuz modeldir araştıran bilir aldigim günden itibaren yazilimini hic guncellemedim geldiğinde 20.11.2013tarihli yazilim yüklü halada öyle. telefonu yeminle 1kere bile yere dusurmedim sivi temasda olmadı vidalarinda tornavida izini boşver arka kapagini en fazla 3 4kere açtım o kadar titiz kullandim ve kutusu jelatinli olarak telpa bantli geldi telefonun durumu budur ha agir oyun hic yuklemedim o kadar net paketim yok 1gb kadar clash of clans oynadım oyun olarak başka yuklemedim ROM root atmayi bilmiyorum hic format atmadim sifirdan farki yok yaninda 1iorjinal toplam 3tane acilmamis jelatin flip cover kilif kutu şarj USB kulaklık garanti belgesi kullanım kılavuzu ve fatura USB kulakligini hic 1kere bile kullanmadim nokianin kablosu ve telin kendi örj sarj aletini kullanıp şarj ettim ne şarj ne isinma ne ekran ne kamera pembelesme sorunu var hatasız fiyatı 550tldir

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Ilana görsel ekleyiniz

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
tek telefon var oda gmd foto atamam elden satış yapcam zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...