Genel Yarışma Kuralları

Sponsorlu Bağlantılar

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Maxistar populerlik yarismasi bir nevi. Rutbe hediyeli 1 aylik.
Katilim olur mu, yapalim mi?

utt2

utt2

Üye
ben tercihimi yapmamaya kullanıyorum

SHS

SHS

Üye
nerde o eski yarışmalar :islik

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Yapak nerde o yeni yarışmalar

• Beğen
Tepkiler: minoo
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Maxistar populerlik yarismasi bir nevi. Rutbe hediyeli 1 aylik.
Katilim olur mu, yapalim mi?
Tam anlamadım popülerlikden kastın nasıl bir yarışma bu yaa :D Eski konularda varsa bakayım bi.

SHS

SHS

Üye
Daha yeni yarışma lazım :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Bende fikir çok lakin yapmaya üşeniyorum. :hmmm Gereksizlere sorayım. Belki tutulur. Tutulursa yaparım.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
mürteza16

mürteza16

Üye
Eski bir üye.

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
He hatırladım o üyeyi yarışmanın ortasında bırakıp gitmişti.

mürteza16

mürteza16

Üye
Son mesajı admin yazmıştı. O yarışmadan sonrada bilgi yarışması yasaklandı.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım) - MaxiCep

Bu tür yarışmalarda Admin ve Yetkili arkadaşların işi ne?
Yani ne işi var yarışmalarda, Onların zaten rütbesi, ağır başlığı ve sorumluluğu var bu tür yarışmalara genelde Forum ortamlarında (eskiden katılmazlar, sonuçta sen Rütbe'ye ve Rep'e ihtiyaç duymazsın, hatta Rep sistemleri bile kapatılır 'burada olduğu gibi)
Neyse sadece bunu söylemek istedim.. Bir tatsızlık çıkmazsa sevinirim.. :)

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım) - MaxiCep

Bu tür yarışmalarda Admin ve Yetkili arkadaşların işi ne?
Yani ne işi var yarışmalarda, Onların zaten rütbesi, ağır başlığı ve sorumluluğu var bu tür yarışmalara genelde Forum ortamlarında (eskiden katılmazlar, sonuçta sen Rütbe'ye ve Rep'e ihtiyaç duymazsın, hatta Rep sistemleri bile kapatılır 'burada olduğu gibi)
Neyse sadece bunu söylemek istedim.. Bir tatsızlık çıkmazsa sevinirim.. :)

Yoneticilerin katilma amaci zaten rutbe degil. Dedigin gibi bizim yetkimiz de rutbemiz de var. Ne yapalim baska rutbeyi. Yonetimden biri kazansa da puan sirasina gore 1.liğe en yakin uyeye verilecekti rutbe. Ayrica biz sadece maxistara degil cesitli yarismalara da katiliyoruz. Avatar gibi, imza yarismasi gibi. Odullu yarisma olsa dahi kazanan yonetici zirveye en yakin uyeye devrediyor. Soruna cevap olmusumdur umarim ;)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Yoneticilerin katilma amaci zaten rutbe degil. Dedigin gibi bizim yetkimiz de rutbemiz de var. Ne yapalim baska rutbeyi. Yonetimden biri kazansa da puan sirasina gore 1.liğe en yakin uyeye verilecekti rutbe. Ayrica biz sadece maxistara degil cesitli yarismalara da katiliyoruz. Avatar gibi, imza yarismasi gibi. Odullu yarisma olsa dahi kazanan yonetici zirveye en yakin uyeye devrediyor. Soruna cevap olmusumdur umarim ;)

Sakin ol şampiyon, ben eski vBulletin'cilerden ve Server Op'lardan..
Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Demem o ki eski Forum zaman dilimine göre Yetkililerin Forum Yarışmalarına katılmaları mantıklı değil, çünkü senin rütben seni farklı kıldığı için eskiden izin vermiyorduk (Server Op olduğum zamanlar) tabi genel sitelerin çoğu bu kurala uyar. Ergenlikten sonra gelip site kuranlar da, Forumların Ana Kurallarını değiştirdi kafalarına göre. Sonuçta herkesin kendi çöplüğü değil mi :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sakin ol şampiyon, ben eski vBulletin'cilerden ve Server Op'lardan..
Neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Demem o ki eski Forum zaman dilimine göre Yetkililerin Forum Yarışmalarına katılmaları mantıklı değil, çünkü senin rütben seni farklı kıldığı için eskiden izin vermiyorduk (Server Op olduğum zamanlar) tabi genel sitelerin çoğu bu kurala uyar. Ergenlikten sonra gelip site kuranlar da, Forumların Ana Kurallarını değiştirdi kafalarına göre. Sonuçta herkesin kendi çöplüğü değil mi :)
Neyin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olduğunuzu belirtmişsiniz. Bende size buranın kurallarının kafaya göre değiştirilmediğini hatırlatmak isterim. Moderatör arkadaşım gayet net ve güzel açıklamış.

utt2

utt2

Üye
iyide daha neden yarışma olmuyor düzenleyelim dediniz daha yarışma yok