Faturasız / Faturalı GENÇTURKCELLİLER 1 GB NET KAZANIN (YENİ)

Sponsorlu Bağlantılar

NewstYLe.34

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
GENÇTURKCELLİLER 1 GB NET KAZANIN (YENİ)
Arkadaşlar turkcell yeni kampanya çıkarmış.Gençturkcell uygulamasını yükleyen ilk 10.000 kişi kazanıyor . Kampanya başlamıştır.
Google Play:

Son düzenleme:

FK5896

FK5896

Üye
bana o kadar mesaj geliyor turkcell'den linkteki uygulamayı yükleyin 4 saat konuşma kazanın diye. yüklüyorum hatta üye oluyorum ama tık yok. sanırım hepsi yalan dolan...

mürteza16

mürteza16

Üye
Bekliyoruz. :eller:

trleader16

trleader16

Üye
Arkadaşlar uygulama appstore'a gelmiş google play'ı bilmiyorum.Uygulamayı indirdm çok beğendim bide online arkadaş var gencaver galiba :D neyse konuştuk internet hediyesi gelmedi dedim oda 10.000 kişi indirince otomatikman gelicek dedi .Uygulamayı baya beğendim turkcell hesabımı silip bunu kullanıyorum.Bide sinema bileti kazandım :D rozet kazanarak hediyeler kazanabiliyoruz.

HUMMED

Üye
uygulamanın adı ney acaba

mürteza16

mürteza16

Üye
Arkadaşlar uygulama appstore'a gelmiş google play'ı bilmiyorum.Uygulamayı indirdm çok beğendim bide online arkadaş var gencaver galiba :D neyse konuştuk internet hediyesi gelmedi dedim oda 10.000 kişi indirince otomatikman gelicek dedi .Uygulamayı baya beğendim turkcell hesabımı silip bunu kullanıyorum.Bide sinema bileti kazandım :D rozet kazanarak hediyeler kazanabiliyoruz.
App store linkimi atar mısın?

HUMMED

Üye
adını buldum gnctrcll yazın indir

trleader16

trleader16

Üye
yada turkcellin herhangi bir uygulamasına gir uygulamanın altındaki turkcell yazısına tıkla orda bütün uygulamaları gösterecektir en altara in gnctrcll çıkar.

hsno7

hsno7

Üye
bu galiba :D link paylaşmak yasak mı kimse paylaşmamış :D

okanbiz

okanbiz

Üye
hade +1000 indirme diyo umarım yetişirim 2145inci oldumamerikayı keşfeden herifin rozetini kazanmışım bu ne oluyoki?

Son düzenleme:
baturikato

baturikato

Üye
Son mesajdan bu yana 3 kişi indirmiş 2148.yim

okanbiz

okanbiz

Üye
1 aya 10000 anca olur .

Son düzenleme:
mürteza16

mürteza16

Üye
Tahminlerime göre günde 1k kişi geliyor. 7 gün sonra 10k olur.

okanbiz

okanbiz

Üye
haftaya çarşamba yada perşembe gelecek 1 gb ozamanarkadaşlar 1gb gelince burdan birisi sevabına söylesin 2 debir şu dandik uygulamayı açamam zaten ram deen midir nedir hep çalışmayı durduruyo

ugr.shnn

Üye
Onl
bana o kadar mesaj geliyor turkcell'den linkteki uygulamayı yükleyin 4 saat konuşma kazanın diye. yüklüyorum hatta üye oluyorum ama tık yok. sanırım hepsi yalan dolan...
Onlarin hepsi yalan 4 saat kazanmaniz icin yine bir miktar para istoyorlar sizden :) bedava 4 saat falan hikaye :)

okanbiz

okanbiz

Üye
Onl
Onlarin hepsi yalan 4 saat kazanmaniz icin yine bir miktar para istoyorlar sizden :) bedava 4 saat falan hikaye :)
arkadaşım sen hakkını aaramazsan almazsın.ARAŞTIRMADAN üye olmam bi yere10 bin olunca garanti verecek bunlar

mürteza16

mürteza16

Üye

• Beğen
Tepkiler: ugr.shnn