Gençlik nasılsınız??? :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
CABBAR

CABBAR

Üye
Fatih cevap vermedin kaynadı :) muhammedle yakın zamanda görüştün mü ?

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi

ooo süper :) nereyi istiyosun peki :hmmm
İtü istiyorum ama istanbul'da bir üniversite gelsin yeter yani elektrik elektronik bölümü :) Süper değil ya :)

- - - Eklendi - - -

Beni dün aradı konuşamadık canım sıkıldı ona ya. Nasıl gidiyormuş tank operatörlüğü onu soracaktım :(
Muhammed abim can ya vallahi bir başka bir şey o ya tarif edemedim bak şimdi insan askerdeyken bile arar mı vallahi çok duygulanıyorum :)

Metin MF

Metin MF

Üye

İtü istiyorum ama istanbul'da bir üniversite gelsin yeter yani elektrik elektronik bölümü :) Süper değil ya :)

- - - Eklendi - - -

Muhammed abim can ya vallahi bir başka bir şey o ya tarif edemedim bak şimdi insan askerdeyken bile arar mı vallahi çok duygulanıyorum :)

:oha: ben sakarya pdr istiyorum 415 puan :hmmm

CABBAR

CABBAR

Üye

- - - Eklendi - - -

Ankarada Yemin töreninden hemen sonra aradı. Erzuruma ilk gittiği zamanlarda aradı. Vallaha En çok onunla, seninle ve vatron abimle tanışmak istiyorum yüz yüze

MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
metinim kazanırsın sen orayı :) Abim ben vallahi çok görüşmek istiyorum onlarla ama çok da uzak şehirdeyim :)

Metin MF

Metin MF

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
inşallah metinim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...