Spor Gel Gel Forum'da Bu Oyun Yok S60v2 Fifa 2008 Hd

Sponsorlu Bağlantılar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Gel Gel Forum'da Bu Oyun Yok S60v2 Fifa 2008 Hd
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk konum ve size formuda hiç görmediğim bir oyun uploat ediyim dedim benim tarafımdan 6630'da denendi ve %100 çalışıyor bu telefonlar (6630,6680,n70) gibi teller olabilir. Oyunun İsmi FİFA 2008 HD Çok güzel bir oyundur yani tavsiye ederim. Resimleri Sonradan Uploat Etcem BİR TEŞEKKÜR YETER :D :bira::maxicep: işte link hiç yorum bile yok test eden söylesin :) Yorumlarınızı bekliyorum ARKADAŞLAR

LİNK ALINTIDIR
GÜNCELLEME ( 15.10.2017 LİNK SAĞLAM )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Blue023, soldierman, abdulbaki123 ve 3 diğerleri

tyfnaker

tyfnaker

Üye
link telefonda çalışmıyor

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeş ben cep içinde link vercem :) cep linki :D iyi Eğlenceler

Fifa07-player

Fifa07-player

Üye
saol güzel paylaşımuyg. kapandı fifa 08 hatası alıyorum

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
link mi kırık ??

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Ne günlerdi be :D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Link?

Blue023

Üye
bir an keşke 6600 ım olsada oyunu oynasam dedim

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
ben fifa 07 oynamıştım 6600da tr kadrolarda vardı :)
Oo iyiymiş 6630 da ne oyunlar yüklenirdi be tomb raider den tut assesins cred , splinter cell felan asphalt 2-4 of ne günlerdi be deli gibi s3 s4 temaları yapardım paylaşırdım

DooMbeach

DooMbeach

Üye
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk konum ve size formuda hiç görmediğim bir oyun uploat ediyim dedim benim tarafımdan 6630'da denendi ve %100 çalışıyor bu telefonlar (6630,6680,n70) gibi teller olabilir. Oyunun İsmi FİFA 2008 HD Çok güzel bir oyundur yani tavsiye ederim. Resimleri Sonradan Uploat Etcem BİR TEŞEKKÜR YETER :D :bira::maxicep: işte link hiç yorum bile yok test eden söylesin :) Yorumlarınızı bekliyorUM ARKADAŞLAR KONUYU BEĞENDİNİZ Mİ Ona göre konuyu siliyim mi silmiyim mi yoksa admin silebilir ??

LİNK ALINTIDIR
arkadaşlar Symbian Belleye geçmenizi şiddetle tavsiye ederim benim telefon Symbian Belle kafam rahat Pes 2014 HD İndirdim hiç kasma yok mükemmel

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar Symbian Belleye geçmenizi şiddetle tavsiye ederim benim telefon Symbian Belle kafam rahat Pes 2014 HD İndirdim hiç kasma yok mükemmel
İyi güzeldi fakat uygulama sıkıntısı ve benim telefon nokia 500 idi :(

Üst Alt