GDesk v0.33g Signed - Kurulum ve Temaları 5800/n97

Sponsorlu Bağlantılar

togi_buca

Üye
bu teme değilki sadece bitür program ve programa arayüz atanıyor saçma olmuş ama yine de saol

Erman_

Erman_

Üye
Gdeskten haberi olmayan ve N97 homescreen için habire batarya modu düzgün giden bir fw aramak ve telefonu güncellemelere kapatmak yerine (ki FOTA kapalı oluyor modifiye FW lerde) bu Gdesk i bulmak çok süper oldu. Teşekkürler arkadaşım. ;) Zaten batarya yüzünden orjinal hackli FW yapmıştım kendime, şimdi bu N97 home screen ile süper olacak telefon. Çok makbule geçti yani teşekkürler.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya bunları orjinal ev ekranı yerine getirebiliyormuyuz?

zaferizm

zaferizm

Üye
paylaşman çok güzel ama program çok kötü beğenenlerin çıkması ilginç hiç kullanışlı bi yönü yok neresini beğendiniz bu programın

KayraBey

KayraBey

Üye
cyxaoc

cyxaoc

Üye
    Konu Sahibi
zaferizm senin işine yaramayabilir fakat çok kullanışlı bir program bu

gktggg06

Üye
yaa ben indirdim o link leri rar dosyası ya onlar nasıl sis yapıcaz onu anlamadım

ardalam

Üye
hocam son sis dosyasını yükleyemedim süresi geçmi sertifika deyip duruyor. tam istediğim bi çalışmaydı ama yükleyemedim. onu yüklemeden de ççalışır mı ya da nasıl yükleyebilirim bi yardımcı olsanız

SilentOne

SilentOne

Üye
şu 7.dosyayı napcaz tarihi geri alıp mı kuralım yoksa kurmasak olurmuu

cyxaoc

cyxaoc

Üye
    Konu Sahibi
7 dosyayı kurmasan da olur

AMTT

Üye
selam , ben temalari telefona atiyorum (bluetooth ile) haliyle tema mesajlara geliyor ustune tikliyorum kurmak icin
.gdd oldugu icin desteklenmiyor diyor ne yapmam gerek ?? Gdesk programini sorunsuz yukledim yardim lutfen saolun simdiden..

cyxaoc

cyxaoc

Üye
    Konu Sahibi
bluetooth ile atma usb ile at

healthcliff01

Üye
başta güzel duruyordu ama olmamış paylaşımdan dolayı teşekkürler sayenizde yeni şeyler öğreniyoruz.

cyxaoc

cyxaoc

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil

UndinEriny

UndinEriny

Üye
7. dosyada sertifika süresi dolmuş diyor? Gereksiz diyorsunuzda yüklemezsek herangi eksik bi özellik olur mu yani programa kattığı ekstra bi özellik varmıydı? Birde bende sayfa yukardan aşağı kayıyor omnia da ve operatör yazısı falan kayıp onları koymamın bir yolu var mı?

Teşekkürler (:

79madi

79madi

Üye
teşekkürler arkadaşım

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
tşk.

vokkani

vokkani

Üye