Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

akselri

Üye
Selamlar. Arkadaşlar ben winCE 6.5 pro kullanmaktayım (Htc Touch pro2 -Tmobile). Bugün 5.00.20 sürümünü yükledim. Unl ler de doğru. Direkt programa giriyor üstelik GPS e de bağlandı. ancak ne yaptıysam harita görünmüyor. Acele yardım edebilirmisiniz

Sağolun

Astrosman

Astrosman

Üye
Güzel bi anlatım olmuş. Emeğine sağlık

memoli6767

memoli6767

Üye
Selamlar. Arkadaşlar ben winCE 6.5 pro kullanmaktayım (Htc Touch pro2 -Tmobile). Bugün 5.00.20 sürümünü yükledim. Unl ler de doğru. Direkt programa giriyor üstelik GPS e de bağlandı. ancak ne yaptıysam harita görünmüyor. Acele yardım edebilirmisiniz

Sağolun

arkadas sen haritayi GMAPSUPP.IMG olarak senin Garmin dosyasinin icine atman yeterli
senin unl,arida dogru oldugunu yazdigina göre görmemesi icin sebep yok yazdigim sekilde
atacaksin senin Garmin dosyasinin icine baska bir dosya icinde attarsan okumaz.

S&S

aLykEmAL

Üye
anlatım güzel
kurulumda sıkıntı yok (n79 c503 c601)
fakat ndrive ve sygic cok daha güzel ve kullanışlı bana göre arkadaşlar
ama dediğim gibi program gayet güzel bir şekilde sıkıntısız çalışıyor

gozgoz_gk

Üye
saolasın eline sağlık

refle

Üye
Reis ve ekibine emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ...

aksu09

Üye
Başta program güzel çalışıyordu ama artık her açtığımda sanki baştan kullanıyormuşum gibi dili, ses dosyasını soruyor.Ses dosyasını açmıyor. root klasörünü yeniden yükledim ama aynı sorun devam ediyor.

muhtarturk

Üye
ellerine sağlık

m@honi

m@honi

Üye
herkese merhaba.Programı N8 de kullanıyorum.Orjinal harita programında dokunmatiği kullanarak harita üzerinde gezebiliyosunuz ama Garminde bunu yapamıyorsunuz.Garminde de harita üzerinde dokunmatiği kullanarak gezmek mümkün mü.365 sayfa olmuş bu arada yorumlar maşallahı var o yüzden buraya yazmak durumunda kaldım.

semihh95

semihh95

Üye
e72 de bluetooth gps arıyor normal gps le bağlan seçeneği bulamadım nedendir?

memoli6767

memoli6767

Üye
e72 de bluetooth gps arıyor normal gps le bağlan seçeneği bulamadım nedendir?

Garmini navi ac herhangi bir yerine girmeden üst soldaki GPS resminin üzerine tikla
eger orda göreceksin en basiti bu eger oraya giremezsen veya bleutooth Gps ve
cihaz Gps yazarsa tümlesik vs yazmazsa aktiflestiremedin tabiki SW.UNL. yaziliminida
kodu yazdiktan sonra Garmin dosyasinin icine haritayi attigin sekilde oldugunu düsünerek bu
yorumu yapiyorum istersen nasil yaptin yaz veya bir bak ayrica senin tlf,nun ayarlarinada bak
Gps,ler acik ayarlanmismi bleutooth Gps ayarinida kapatmayi unutma.

semihh95

semihh95

Üye
Garmini navi ac herhangi bir yerine girmeden üst soldaki GPS resminin üzerine tikla
eger orda göreceksin en basiti bu eger oraya giremezsen veya bleutooth Gps ve
cihaz Gps yazarsa tümlesik vs yazmazsa aktiflestiremedin tabiki SW.UNL. yaziliminida
kodu yazdiktan sonra Garmin dosyasinin icine haritayi attigin sekilde oldugunu düsünerek bu
yorumu yapiyorum istersen nasil yaptin yaz veya bir bak ayrica senin tlf,nun ayarlarinada bak
Gps,ler acik ayarlanmismi bleutooth Gps ayarinida kapatmayi unutma.
tamamdır baştan tekrar yaptım düzeldi..

- - - Eklendi - - -

tamamdır baştan tekrar yaptım düzeldi..
bu sefer nomap diyor ne yapacam özel mesaj atarsanız bu sşteye alışamadım mesaj yazdığınızı göremiyorum

karakule_44_45

Üye
kardeşim çok sağol aynen anlattığın gibi gayet güzel çalışıyor.

ghostt06

Üye
unl kodlarını yaptıysan uzantılarını kontrol et sonunda (.text) olmasın

pc de
araçlar/klasör seçenekleri/görünüm/bilinen dosya türleri için uzantıları gizle deki işareti kaldırıp bakabilirsin.

--------------- Ekleme ---------------

reis
SAMSUNG SGH İ450 dahili gps alıcısı yok galiba..

GARMIN 5.050 YÜKLEDİM program doğru çalışıyor sistemden ekli gps de görünoyr iş.beş çzigili simgede cıktı ekranın üst köşesinde.önce gps araıyor diyordu şimdi gps biligiisi araıyor yazıyor.harita dagöre gelip tıkladığımda uydu aranıyor mesajı geliyor.3 ve 1 tuşlarında bastığımda da çiziliyor yazıyor ama harita görünmüyor.uyduyu görmediğinden mi harita çıkmıyorr.?

- - - Eklendi - - -

gogle maps var onu açtığımda uydudan hemn baglanıp buluyor.internet üzerinden.aynı şekilde garminmde yarları nasıl yaprım uyduya kısa süre baglanması için tskler

cetinadam27

cetinadam27

Üye
teşekkürler ellerin dert görmesin güzel paylaşım.

yxl88

yxl88

Üye
çok teşekkür ederim kardeşim çok işime yaradı...

mhmzergn

mhmzergn

Üye
garmini kurdum uygulama acılıyor ancak uydu baglantısı gerceklesmiyor gps bilsine girince sütunlar çıkıyor ancak içleri bos yani harita goremiyorum neden aceba

tolgha

tolgha

Üye
denıyelım bakalım nasıl cıkıcak :D

fatihmutlu

Üye
yukarıdaki arkadaşla benim durumda aynı ekli gps göstermiyor

umkarum

Üye
Eyvallah reis çalışıyor harfiyen uyguladım dediklerini.

- - - Eklendi - - -

Eyvallah reis çalışıyor harfiyen uyguladım dediklerini.

Üst Alt