Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

ffatihh23

ffatihh23

Üye
büyük harf kullan

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

memoli6767

memoli6767

Üye
Kardeşlerım allah rızası ıçın bana yardımcı olun telım n95 8gb lakın nasıl kuracağımı bılmıyorum anlamıyorum bu ışlerden sızlerden rıcam bır kardeşım kurup bana programı hazır şekılde verebılır mı ?

kardes sana özelden ulasamiyorum yazdim gönderemedim senin özel mesaj bölümün dulu sana zahmet onlari
silde özelden yazdiklarimi göndere bileyim yapman gereken vede sana gerekli olan yazilimlar vede harita vardi

--- ALLAH,a Emanet OL.---

Coolwhisper

Üye
güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler.

shanga3017

Üye
en son satın al mı dicez gps e bağlan mı ?

memoli6767

memoli6767

Üye
en son satın al mı dicez gps e bağlan mı ?

kardes egerki sen SW vede GMapsupp Unl. yazilimlarinin icine vermen gereken kodlari
verdiginde sana satin alma diye soru sormaz SW yaziliminin icine verdigin kod GPS icin
GMapsupp Unl.yazilimina verdigin kodda Haritayi tanimasi icin verdigin kod eger sen
GPS,i bulma kodunu verdiysen digerinide ver ama sen menüye bir bakayim nasil
görünüyor veya ben ID koduna menüden bakayim kisa yoldan GMapsupp Unl.bulmanda gerekli olan
ID kodunada menüdeki Garmin resmine gir orada yazar menüye girmek icinde satin ala degil en
alttaki yere gir normal olarak menüye girersin istersen GPS bulacakmi bunuda kontrol edebilirsin
anlamadigin veya yapamadigin yerlerdede
yardimci olmaya calisiriz kardes.

ALLAH,a Emanet Ol.

Coolwhisper

Üye
programı kullanıyorum, fakat konumlarıma kaydettiğim adresleri çağırdığımda program kapanıyor. büyük harflede kayıt yaptım ama sonuç yine aynı, daha önceleri böyle bir sorun yoktu 2 sene önce eski sürümlerinde bu 5,00 sürümünde böyle oluyor, bir çaresi var mı? bu arada telefonum N82 Black edition Symbian S60 3 sürüm.

yanardag87

yanardag87

Üye
telefon 6220 classic kurulum güzel hata vermedi kullanıyorum

heyy0714

heyy0714

Üye
Emeğine, ellerine sağlık... Güzel paylaşım... Benim nokia c6-01 telefonuma yükledim. Sorunsuz çalışıyo çok şükür :) Ama adres yazamıyorum :( Arama yaptıramıyorum. Dokunmatik olduğundan sanırım klavye aktif olmuyo.. Bu arada ayarlardan klavyeyi türkçe ve british english in her ikisi de seçili ama bir türlü klavye görünmüyo... BİLGİSİ OLAN ? :)) Teşekkürler..

memoli6767

memoli6767

Üye
Emeğine, ellerine sağlık... Güzel paylaşım... Benim nokia c6-01 telefonuma yükledim. Sorunsuz çalışıyo çok şükür :) Ama adres yazamıyorum :( Arama yaptıramıyorum. Dokunmatik olduğundan sanırım klavye aktif olmuyo.. Bu arada ayarlardan klavyeyi türkçe ve british english in her ikisi de seçili ama bir türlü klavye görünmüyo... BİLGİSİ OLAN ? :)) Teşekkürler..
kardes daha öncede yazmistim senin yasadigin problemi yasayan arkadaslar icin ama
senin tlf,unun tus kilidi sistemini kullan Adres yazmak icin. Garmini ac adres yazacagin zaman
tus kilidi yapar gibi gicik bir is adres yazarken ama hic yazamamaktan iyidir.

wirelesslife

Üye
gps kullanırken herhangi bir şekilde ücretlendirme varmı ?

memoli6767

memoli6767

Üye
gps kullanırken herhangi bir şekilde ücretlendirme varmı ?

her hangi bir ücretlendirme yok ama tlf,nun ayarlarindan girip
sebeke tabanli gps,i kapat cünkü bazi tlf,lar sebeke tabanli gps,lerden
baglanti yaptiginda ücretli olabilir digerleri
acik kalsin.Mesela Yardimli GPS Tümlesik GPS gibi hepsinin adi ayni olmasada
bu anlamdakiler acik kalsin.

S&S

auditorr

Üye
çok teşekkürler eline emeğine sağlık kardeş selamlar

Cuska

Üye
arkadaşlar 04.2012 haritası çıktı güncel olarak kullanılıyor 1.sayfadaki haritalar çoook eski bilginiz olsun isteyen pm atabilir

auditorr

Üye
selamlar buradan yükledikten sonra orijinal sitesinden garmin communicatörle güncelleme yapabilir miyiz arkadaşlar

Jetokain_v

Üye
reisim çok teşekkur ederim..emegine saglik..gps baglantısı kuramadım ama sanırım havanın bulutlu oluşu sorun yaratıyor..ama herşey yolunda gorunuyor program ve harita ok.

---------- Eklendi @ 00:19:15 ---------- Yazıldı @ 00:16:59 ----------

haritayı paylaşırsan sevinirim arkadaşım.

---------- Eklendi @ 00:19:59 ---------- Yazıldı @ 00:19:15 ----------

arkadaşlar 04.2012 haritası çıktı güncel olarak kullanılıyor 1.sayfadaki haritalar çoook eski bilginiz olsun isteyen pm atabilir
paylaşmanı bekliyoruz saygılar.

auditorr

Üye
arkadaşlar 24 saattir garmin gps anteni sadece tek diş kırmızı yanıyor çözümünü bilen varsa yardım etsin teşekkürler...
not: evde değil arabada yani dışarda böyle

memoli6767

memoli6767

Üye
arkadaşlar 24 saattir garmin gps anteni sadece tek diş kırmızı yanıyor çözümünü bilen varsa yardım etsin teşekkürler...
not: evde değil arabada yani dışarda böyle

arkadas tlf,nun ayarlarindaki Gps ayarlarindan kontrol et acikmi
acik olmadigi zaman Gps bulmasi mümkün degil ayarlari yaptiginda
Garmini ac Gps ayarlarindan atiflestirme bölümünden Gps tlf,daki
hangisi varsa aktiflestir normalde Gps bulmasina engel olacak
problem yok.

S&S

auditorr

Üye
kaldırıp tekrar yükleyince düzeldi selamlar :yuru

otokalak

otokalak

Üye
Madem 1.sayfadaki haritalar eski yenisi var diyorsunuz.Lütfen burada paylaşın da faydalanalım.

Üst Alt