GARMIN 5.0 mobilxt + 2010 avrupa haritasi(turkiye dahil)

Sponsorlu Bağlantılar

demir001

Üye
boş ve arızalı linkler var harita içinde deyil kaç saattir indirmek için uğraşıyoruz yazık be ...

hasgi

Üye
bunları ilk önce bilgisayara indirip sonra mı tele atacaız arkadaşlar daha yeniyim de tam olarak konuya hakim değilim yardımcı olursanız sevinirim

simalianatolia

Üye
arkadaşlar bu program samsung b 700 için uyumlumu

m542tf

m542tf

Üye
c5 te çalışırmı

fatih6info

Üye
Lınk yok
kazık bu ıs

erdermgly

Üye
grmin gps programı gördüğüm en gusel tasarlanmış programlardan biridir

redwolf_trk

Üye
linki vermekle iş bitmiyo bide sorulara cevap vereydin iyiydi

okkankaya

okkankaya

Üye
Teşekkürler

hsn54

Üye
linkler çalışmıyor

dhiazem

Üye
link ölü

avukat43

avukat43

Üye
bu porogram 6120c de çalışırmı

serdar160

Üye
slm kardes bu garmin N 96,lar icinde gecerlimi?

speedybat

Üye
Linkleri bende çalıştıramadım. Aranızda Avrupa haritasının doğru linkini yazacak var mı.

zerduszaza

Üye
usta paylasimin icin tesekurler bana da gercekten avrupa mapi lazimdi ama ufak bir sorun var yuklemelerde map bulunamiyor yuklemeyi kaldirdinmi yani map canli degil dosyalar bulunamiyor bir yardimci olabilirsen sevinirim

byzengin

Üye
Kardeş şunu linklere koymasanızda programı direk siteye ekleseniz daha iyi olur çünkü hem yavaş iniyor hemde para falan istiyor. Birde bunun java sürümünü yüklerseniz çok iyi olur. Programı siteye eklemeniz dileğiyle...:)

Trackmania

Trackmania

Üye
tşkr ederim saolsun

cyhs

Üye
tşkr emğ

kocasahin

kocasahin

Üye
Arkadaşlar tlf um N82. yeni aldım yazılı güncelledim. yazılımı,s.35.0.002(geçerli sürümünüz V 11.0.117)yazıyor forma bakıyorum s60 sürüm v3,v4.v5 gibi gidiyor ben garmin nasıl ve nereden allah aşkına biryardım şimdiden teşekkürler.

mehmet_topal

Üye
Arkadaşım linkler ölü tekrar yükler misiniz lutfen

ismailuz

Üye
garmın türkiye haritası s60v5 indiremiyorum neden

Üst Alt