Tavsiye Garantiye gidince telefon root lu mu bakiliyor mu

Sponsorlu Bağlantılar

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye gidince telefon root lu mu bakiliyor mu
Arkadarlar basliktaki gibidir konu yardim ederseniz sevinirim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Zannetmiyorum. Samsungta bakılmıyor gmd yetkilileri de bakmaz bence.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefon açılabilir durumda ise pisliklik olsun diye sorun çıkarabilirler..

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Unroot yapınca bişey anlamıyorlar , 3 kez gönderdim kendimden biliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
arkadaşlar spflash la stock roma dönerken yarıda kalması sonucu full brick oldu. Şarj,recovery,açılma hiçbiri yok.Şarja takınca led yanmıyor.Garanti kapsamına girer mi?Teknik servise ne diyeceğim.Nasıl oldu derse?

atakanokur

atakanokur

Üye
güncelleme yaparken şarjı bitti de bu yalanımla 3 kere servise gönderdim telefonu :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yada durup dururken bozuldu de ilgilenirler

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
garantiye gönderecegim üzerinde rom var root var orjinaline dönemiyorum 50 tl de ödemek istemiyorum bi çözüm varmı acaba

atakanokur

atakanokur

Üye
Orjinaline donemiyosan yapacak bi cozum ne olabilirki baska servise ver servisin insafina kalmis bisey belki umursamaz

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
umursamazsa garantiye sokarım da biraz bekleyeyim 50 tl olsun ondan sonra göndereyim babam duyarsaaa :D ayvayı yerim 700 tl verip telefon aldık onu da bozdun al sana 1110 demesinler :D

atakanokur

atakanokur

Üye
Yok kardesim ne 50 lirasi para istemezler diye dusunuyorum benim telfonda rootluydu servose gonderdim orjinal yazilimi attilar gonderdiler eger telefonun samsung sa zaten samsung servisi umursamiyor rootluymus rootsuzmuz

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
samsung degil farkındaysan discovery başlıgı altındayız :)

atakanokur

atakanokur

Üye
Yok kardesim bildirim geldi direk mesaj attim bakmadim basliga ama buyuk ihtimal para istemezler

muhammetonur.aslan

muhammetonur.aslan

Üye
    Konu Sahibi
sorun degil bende şakasına dedim lysden sonra gönderirim artık :D

ftrgy

Üye
sorun degil bende şakasına dedim lysden sonra gönderirim artık :D
Eğer garantiye daha göndermediysen discovery nin çıkardığı program var kitkata yükseltmek için onu telefonun 4/16 istediğin versiyonunu indir ve adım adım hepsini yap full brick olan telefonu acmistim ve unroot yapmak istediğim zaman direk o programla orj hale döndürüyorum inşallah işine yarar iyi forumlar..

007wolverine

007wolverine

Üye
Eğer donanınmla ilgili bir sorunu beyan edip gönderirseniz bakmazlar ama yazılım ile ilgili bir sorun varsa bakarlar diye tahmin ediyorum.

yaytas

yaytas

Üye
lg ve htc ve telpa yetkili servislerinde root bilgisi sorgulanıyor ve root lu olan cihazlar kullanıcısı hatası dahilinde inceleniyor

007wolverine

007wolverine

Üye
lg ve htc ve telpa yetkili servislerinde root bilgisi sorgulanıyor ve root lu olan cihazlar kullanıcısı hatası dahilinde inceleniyor
telpaya 2 kere rootlu cihaz gönderdim garanti kapsamında onarım yaptılar.

yaytas

yaytas

Üye
Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Üsttede dediğim gibi telefon açılabilir ve bakan kişi bilgi sahibi ise kullanıcı hatası deyip geri yollanır ki bu da doğru bir davranıştır.

• Beğen
Tepkiler: yaytas

Üst Alt