Game Killer v2.60 Pro Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Game Killer v2.60 Pro Türkçe
Oyun Katili Game Killer v2.60 Pro Türkçe Çevirisi v2.0

AÇIKLAMA

Yazıma başlamadan uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızda ROOT yetkisi bulunması gereklidir. Uygulamamız nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır hepsini bu konu içerisinde anlatacağım. Öncelikle nedir? sorusuna cevap vereyim Gamecih benzeri bir uygulamadır oyunlarda hile yapmanızı sağlar kullanımı oldukça basittir. Ne işe yaradığı konusunda dediğim gibi bir çok oyunda hile yapmanızı sağlar bunlardan en basiti Hill Climb Racing, Defender 2, Drag Racing, Subway Surfers gibi... liste çok uzundur ben kendimce test ettiğim oyunlarda hile yapamadığını görmedim. Uygulama doğal olarak Play Store üzerinden kaldırılmıştır. sürümünü bulmak bir hayli zordur tabi sizler için işlemini de yaptım özgürce kullanıp canınızı sıkan uyarılardan kurtulmanız için. Boyutu oldukça küçüktür. Nasıl hile yaptığı konusuna değinmek istiyorum oyun üzerindeki değerler ile oynuyor en basit açıklaması budur bu sayede oyundaki altın, elmas, mermi yani sayısı azalan her şeyin kontrolünü size verir. Bilgisayardaki Cheat Engine mantığı ile çalışır. İlk değer, değişen değer ve oynanan değer.

Nasıl Kullanılır?

• Öncelikle Game Killer'i açalım ve orta tuşumuz ile (home) arkaplana alalım. (ekran üzerine logosu gelir)
  • Daha sonra hile yapmak istediğimiz oyuna girelim.
Oyundaki gold yani altınımızı artırmak istiyorsak oyunu dondurup o anki altın sayımızı aratalım. Örneğin 1000 arama sonuçlarında fazlasıyla girdiğimiz değerle ilgili veri bulacaktır. Oyuna tekrar dönüp altın sayımızı artıralım 1200 olduğunu varsayalım. Şimdide 1200 değerini aratalım karşımıza bir sonuç çıkmış olmalı işte bundan sonrası kolay oradaki 1200 değerini kaç yapmak istiyorsak o şekilde değiştirelim 999999999 gibi.
Bazen birden fazla sonuç çıkabiliyor hepsini düzenleyin. Parasal değerler çoğunlukla sonunda DWB yazanlardır.
açıklama alıntıdır...

.....Türkçe Çevirisi bana ait .....

v2.0 sürümün de düzeltilenler;
1.Küçük Hata Düzeltmeleri
2.Ekrana sığmayan kelimeler kısaltma yoluyla düzeltildi
3.Yardım Kısmı Kaldırıldı
4.Artık %100 Türkçe...
Dosyayı ekten indiriniz :oke:
Emeğe saygınız varsa bir teşekkür yeter :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, tommm2434, nurettinkilic999 ve 50 diğerleri

Mücteba

Mücteba

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
kimyaci97

kimyaci97

Üye
Candy crash da gecerlimi bu kardes

capkino_42

Üye
dr driving diye bi oyun var google play da o oyunda denedim olmadı

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
dr driving diye bi oyun var google play da o oyunda denedim olmadı

O oyunu bende denemeye çalıştım hatta 5 kere değerleri değiştirmeme rağmen bana mısın demedi yani anlayacağın kardeşim bazı oyunlarda driving oyunu gibi verileri değiştirmesinler diye güvenlik duvarı gibi birşey koymuşlar...
Kardeşim Freedom programı ile bedava uygulama içi eşyaları satın alabilirsin :) bizzat denedim çalışıyor :oke:

capkino_42

Üye
eyvallah kardeşim saol :)

- - - Eklendi - - -

dediğin uygulamayi indirdim yanlız ben yine beceremedim kullanımı ni biraz anlatabilir misin

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim saol :)

- - - Eklendi - - -

dediğin uygulamayi indirdim yanlız ben yine beceremedim kullanımı ni biraz anlatabilir misin

kardeşim telefona yüklediğin freedom uygulamasını aç,driving oyunu bul ve seç,please be patient yazan bir pencere gelecek 5-10 saniye sonra oyun açılacak oyunun uygulama içi satın alım bölümüne gir madeni gümüş para veya altın seç karşına google play marketin satın alma penceresi gelecek kabul et ve satın al butona dokun ve mutlu son :)

capkino_42

Üye
tamam kardeşim saol

• Beğen

capkino_42

Üye
kardeş bu uygulama ile de yapamadım bir kere bi oldu onda da madeni para aldı altın almaya kalkınca kredi kartı seçeneği geliyor diğer seçenek gelmiyor sonra madeni parayida almıyiverdi yetersiz para mi ne yazıyor saati de moskova saat dilimine ayarlıyom ne yaptıysam olmadı ayar oldum iyice yardimin için yine saol :)

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bu uygulama ile de yapamadım bir kere bi oldu onda da madeni para aldı altın almaya kalkınca kredi kartı seçeneği geliyor diğer seçenek gelmiyor sonra madeni parayida almıyiverdi yetersiz para mi ne yazıyor saati de moskova saat dilimine ayarlıyom ne yaptıysam olmadı ayar oldum iyice yardimin için yine saol :)
birde freedom aç setting bölümünden offline license verification tik koy sonra yine almayı dene ama internetsiz :oke:
eğer buda olmadıysa oyunun titanium backup dosyasını veririm :oke:

capkino_42

Üye
tamam kardeşim şimdi oldu herşey için saol teşekkür ettim

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
En kısa Zamanda v3.0 Türkçe çevirisi ile karşınızda olacağım :oke:
:disko::disko::disko::disko: