Galerümde silinen anlamsız resimler

Sponsorlu Bağlantılar

pantelli

Üye
    Konu Sahibi
Galerümde silinen anlamsız resimler
Beyler galerimde aynı foto klasöründen iki tane vardı bend bunlardan birinde daha fazla foto bardı bu iki klasrü birlştirmek için diğer klasör kes yapıştır yaptır içinde ki fotoğafları sonra galeriye bi girdim 2 klasörde bomboş tüm fotoşsr anlamsızca silinmiş.Geri dönüşümdede yok prığramlada arattım hiç bi yerde yok yardım ğlsss

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Xplore veya benzer dosya yöneticisi uygulamalar ile images klasörlerine baktınız mı?

pantelli

Üye
    Konu Sahibi
Baktım ordada yok resimler kayboldu adeta

pantelli

Üye
    Konu Sahibi
Aynen açık baktım oradada yok sa sung desteğe baplandım onlarda uzaktan bağlanıp baktı uğraştı bulamadı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eğer gözükmüyorsa silinmişlerdir, fotoğraf kurtarma uygulamaları deneyebilirsiniz.

pantelli

Üye
    Konu Sahibi
Malesef orda sildiğim fotolar görünüypr ama bunlar yok

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Malesef orda sildiğim fotolar görünüypr ama bunlar yok
Peki fark ettiniz mi hafıza da artış oldu mu yani değişim eğer olmadıysa o zaman hala telefonunuzda olmalı, siz telefonu çok detaylı ararsanız bulacaksınız gibi. Mesela dosya yöneticisi uygulamalarda mutlaka dosya arama özelliği olmalı oraya girin ve *.JPG *.JPEG *.RAW *.nomedia gibi tek tek arama yaparsanız bir sonuç çıkabilir. Eğer hala bulunmazsa root yaparak aynı aramayı yapabilirsiniz.
Kurtarma uygulamaları ile gözükmediğine göre hala cihazda bir yerde olmalı.

pantelli

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmwtleründen yazılımcı arkadaş telefona baplandı 20dk aradı ama bulamadık galiba gitti resiöler

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

pantelli

Üye
    Konu Sahibi
Söylediklerini denedim tabiki ama sonuç alamadım ilginiz için teşekkürler

Üst Alt