Galaxy w cm9 stabiliteyi en üst seviyeye çıkarmak(nighty konu) :D

Sponsorlu Bağlantılar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy w cm9 stabiliteyi en üst seviyeye çıkarmak(nighty konu) :D
arkadaşlar sadece cm9 rc 5te kullandıklarımı yazıyorum ayarlar-geliştirici seçenekler-gpu oluşturmayı zorlayı tikleyin.
performansa girin 16bit şeffaflık ve yüzey titrekliğini düzeltte işaretli olsun
bellek tönetiminden zram %10 nesneleri temizle (KSM)'yide işaretleyin.

---------------gpudan en iyi performansı almak içinse antutu cpu master'i indirin advancedden gpu conrtolu sio yapın ve takılmaların ne kadar azaldığını görün --------------

Takılmaları ve lagları en aza indirmek içinse

thunderboltu cmwden rom atar gibi yükleyin (son sürüm 3.5)

cmw lazerdroid (son sürüm ) rom atar gibi yükleyin :)

Yoon kernel 3.x link
http://www.maxicep.com/samsung-android-rom/samsung-galaxy-w-yoon-kernel-aphrodite-741270.html

seeder apk :
( - [Click for QR Code indirin 3 tane kare var hepsini tikleyin alttakini light olanı aggressive yapın üstten KPL'ye tıklayın açık yapın

NOVA LAUNCHER

ve
adresinden nova launcheri indirn ve ayarlarından istediğiniz gibi düzenleyin geliimişten agresif masaüstünüde işaretleyin

söz verdiğim gibi bravie engineyi 2yi galaxy w için açıklıyorum neyse yüklemeye geçelim 2 şey lazım root explorer veya başkası ve linkteki zıpi indirin ve çıkarın

bravvie engine 2 zip:
rkadaşlar zipli dosyayı indirdikten zip file manger gibi programlardan biri ile ziptan çıkarın sonra gerekli yerlere taşıyın

"app dosyası içindekileri" system/app/
"etc dosyasının içindekileri" system/etc
"lib dosyası içindekileri"system/lib/

tek tek taşıyın içindekileri arkadaşlar yani appyi kopyalayıp system app nin içine koymayın şöyle yapın örneğin: app nin içine girin iki tane dosya var birini kopyalayın system appnin içine girin kopyalayın sonra tekrar bravie engine 2 appye dönün 2. dosyayıda anlattığım gibi taşıyın hepsini sonra

daha sonra build.prob a uzun basın ve open in text editörden en alta şu satırları ekleyelim

ro.service.swiqi2.supported=true
persist.service.swiqi2.enable=1 menünün yani or tuşun solundaki butona tıklayın geri tuşuna değil :D save and exit diyin ekran hakikaten çok canlı renklere kavuşuyor tempe run ve subway surface gibi oyunlarda hissediyorsunuz zaten

oyunlarda ve arayüzde çözünürlüğü iyileştirmek daha iyi bir görüntü elde etmek için ve hopörlödeki cırtlak sesi yok etmek içi sadık hocamızın konusu uyguluyoruz
Nasıl yüklenir?

1. Linklerinden birinden indirin.Bravia_Engine.zip dosyasını telefonunuza atın.
2.CWM Recoverye girin.
(CWM Recovery haricinde yapacağınız yüklemeler telefonunuza kalıca hasar verebilir.)
3.İnstall zip from sdcard/choose zip from sdcard veya choose zip from external sdcard seçtikten sonra bravia_engine.zip dosyasını seçin.
4.Reboot system now ile telefonunuzu yeniden başlatın.

XLoud Engine Nedir? Ne İşe Yarar?

XLoud Engine ses sitemleri konusunda dünyanın başarılı isimleri arasında yer alan sony firması tarafından geliştirilen ve hoparlörlerinizden müziklerinizi daha yüksek kalitede dinlemenizi sağlayan yazılımsal bir metoddur.Bunu htc cihazlarından uyarlanan beats audio modunun hoparlörler için tasarlanmış versiyonu olaak düşünebilirsiniz.XLoud için önizleme sunamıyorum kusura bakmayın.

1. Linklerinden birinden indirin.XLoud.zip dosyasını telefonunuza atın.
2.CWM Recoverye girin.
(CWM Recovery haricinde yapacağınız yüklemeler telefonunuza kalıca hasar verebilir.)
3.İnstall zip from sdcard/choose zip from sdcard veya choose zip from external sdcard seçtikten sonra Xloud.zip dosyasını seçin.
4.Reboot system now ile telefonunuzu yeniden başlatın.

Konudaki linkler ve görseller bana ait değildir.Konu istek üzerine açılmıştır.
Kaynak:

konu cm9 sürümlerine göre değiştirilecektir rc 4 için şu an yapılacak başka bir şey yok

• Beğen
Tepkiler: Heroata, alprnx ve burak_909

Kerim.

Kerim.

Üye
Tesekkurler ali hocam cm9 en kisa zamanda yapicam bunlari:)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
durun hocam konu daha tam değil :) iyice düzenleyim şimdi

Kerim.

Kerim.

Üye
Tamam bekliyorum:)

ahmetalp1

Üye
hocam düzenlemesi bitdiyse hemen yapmak istiyorum :)

knight97

knight97

Üye
Ali hocam zaten sdswap yaptım ben. 2 islemi uygulayacakmiyim?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Ali hocam zaten sdswap yaptım ben. 2 islemi uygulayacakmiyim?
swapit expanderin son sürümünün linkini verdim ama dilerseniz 2. işlemi atlayabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

konuyuda tamamladım bakın bütün herşeyi yapın atlamadan özellikle launcheri :)

- - - Eklendi - - -

ne oldu ya kimse yorum yazmıyo :bye2:

Kerim.

Kerim.

Üye
Romu tekrar kurup bunlaru yapicam.cok tesekkurler:)emegine saglik:)mobil olmasam begenirdim ama mobilim.begendim say:)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Romu tekrar kurup bunlaru yapicam.cok tesekkurler:)emegine saglik:)mobil olmasam begenirdim ama mobilim.begendim say:)
estağfurullah o yönden demedimde dün herkez soruyodu bügün cevap yazan yok ama konuyu yeni toparladım yarın yükleyip görüşünü belirtenler çıkacaktır

mhmtkndr

Üye
wonderfull mikemmell harukulade :D

Kerim.

Kerim.

Üye
estağfurullah o yönden demedimde dün herkez soruyodu bügün cevap yazan yok ama konuyu yeni toparladım yarın yükleyip görüşünü belirtenler çıkacaktır

Daha gormemislerdir.ama hakkaten iyi toparlamissin:D

knight97

knight97

Üye
Ali hocam dediklerini eksiksiz yaptim ama bi ise yaramadı arayuzde bi hızlanma var evet. Benchmark testide yaptım 6050 li bisey aldım. Ama grafik puanlari dustu.ve temple runda gta vice city de kasmalar basladı. (JB adreno drivers yukledim)

fruko19

Üye
Hepsini ben de uyguladım :D Aslında beğendim konu çok güzel launcher ile geçişlerim hızlandı. Ram alanı da baya açıldı. Yalnız amazing spider-man ve vice city'de çok sık olmasa da takılmalar oluyor artık o kadar da olur heralde :D Konu çok güzel emeğine sağlık :)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Ali hocam dediklerini eksiksiz yaptim ama bi ise yaramadı arayuzde bi hızlanma var evet. Benchmark testide yaptım 6050 li bisey aldım. Ama grafik puanlari dustu.ve temple runda gta vice city de kasmalar basladı. (JB adreno drivers yukledim)
Allah Allah bakın dediğinizde eminmisiniz gpuyu kalkdırıyorum o zaman :)

knight97

knight97

Üye
Hepsini ben de uyguladım :D Aslında beğendim konu çok güzel launcher ile geçişlerim hızlandı. Ram alanı da baya açıldı. Yalnız amazing spider-man ve vice city'de çok sık olmasa da takılmalar oluyor artık o kadar da olur heralde :D Konu çok güzel emeğine sağlık :)

Kardesim ben nova launcherı begendim bayagı hızlı ama kernel ve driverlar falan hic bi ise yaramadı. Oyunların performansını dusurdu

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
aslında başta o grafik driverini yüklememiştim gayet iyiydi bu gpu driver bozdu eminim kadırdım konudan yoksa aksine gpu puanlarının artması lazım kernel zaten gpuyu artırıyor birde arkadaşlar kerim hocam sen gpu driverleri yüklemeden antutuya sok puanlara bak

- - - Eklendi - - -

Kardesim ben nova launcherı begendim bayagı hızlı ama kernel ve driverlar falan hic bi ise yaramadı. Oyunların performansını dusurdu
hocam kernelin değerini bilmiyosun o kernel bulunmaz nimet :D orasını biliyorum kesinde şu driver işi bozdu zaten kaldırdım konudan kusura bakmayın artık rc 3 te felan driver yüklemessiniz bende yükledim ama sağlık olsun hemde bende oynuyorum o oyunları ama öyle büyük bi kasma felan yok :D

knight97

knight97

Üye
Of adreno drivers kaldırılamaz mı?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
neyse beyler şunu söyleyim bir driver yüzünden oyun performansı yükselmemişti onu kaldırdım sorun yok yükleyebilirsiniz ben ıçuyorum antutuya sokayım bir :D

- - - Eklendi - - -

Of adreno drivers kaldırılamaz mı?
malesef ya hocam romu yeniden kurmak gerekiyo öyle büyük bi düşme olmadı ya :D bende zaten kaldrdım ekran parlaklığını kısabilirsiniz

knight97

knight97

Üye
Ekran parlaklıgını kısabilirsiniz derken?

Üst Alt