Galaxy S5 AccuWeather Widget 1.2 [4x2/5x2] for zooper widget

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bu görnümü galaxy s3 e kazandırabili miyim? batarya olsun falan? Birde wallpapaer alabilirmiyim acaba?

ikon paketinin adı ne :)

sa arka planda kalan göruntuyu nasıl s4 ume ekleyebilirim altta bulunuan seffaf chrome vs gibi

Cihaza format attım duvar kagidi yalan oldu maalesef :(

Görünüm icin go launcher ve temasini kullandım.

Launcher

GO Launcher EX Prime v5.05.2 + go temaları 247 adet + fu ll go eklentileri - MaxiCep

Tema

Alpha-I GO Launcher Theme v1.0 (Unlocked) - MaxiCep

Batarya icin

iOS Status Bar v1.08 [Türkçe] - MaxiPDA - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: akflat, SHS ve onursan

Serhan

Serhan

Üye
:tşk:

dark3434

Üye
arkadaşlar zopper ve s5 dosyasını indirdim.zopper kurdum.fakat burdan sonra ne yapmam gerekiyor.sade bir dille yardımcı olurmusunuz.s5 zip olarak hafıza kartına attım.nasıl bir yol izlemeliyim.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar zopper ve s5 dosyasını indirdim.zopper kurdum.fakat burdan sonra ne yapmam gerekiyor.sade bir dille yardımcı olurmusunuz.s5 zip olarak hafıza kartına attım.nasıl bir yol izlemeliyim.
Apk dosyasını niye zip yaptın?

Apk Yukleyip zooper widget ekleyip temayi sececeksin

dark3434

Üye
s5 widget dosyası zaten zip.
1-zopper apk kurulup s5 dosyasımı gösterilecek.böyleyse nasıl gösterilecek.
2-yoksa zip olan s5 dosyası açılacakmı
3-zopper widget açılınca hangi menü takip edilecek yükleme için

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
s5 widget dosyası zaten zip.
1-zopper apk kurulup s5 dosyasımı gösterilecek.böyleyse nasıl gösterilecek.
2-yoksa zip olan s5 dosyası açılacakmı
3-zopper widget açılınca hangi menü takip edilecek yükleme için
Arkadasim apk dosyası degilmi konuda verilen? Niye zip oldugunu iddia ediyorsun?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

dark3434

Üye
sen indir bakalım linkdeki s5 weather dosyasını apk mı zip dosyasımı.ben iddia peşinde değilim.kendinden eminsen üşenmeden adım adım resimli tarif et.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
sen indir bakalım linkdeki s5 weather dosyasını apk mı zip dosyasımı.ben iddia peşinde değilim.kendinden eminsen üşenmeden adım adım resimli tarif et.
Ee iddia ettinde ne oldu?
Konuya ne ekledigimi benden iyimi bileceksin

Bos muhabbet yapiyorsun yükle kullan baska bir sorunun varsa sikayet butonunu kullan yönetim ilgilenir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Beyler gereksiz yere tartışmamanızı öneririm @Bahadir_fb kardeşim sen daha sakin anlatabilirsin :) olabilir o an uygun olmayabilirsin.Az relax arkadaşlar. Lütfen ! ! !

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Serhan
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Beyler gereksiz yere tartışmamanızı öneririm @Bahadir_fb kardeşim sen daha sakin anlatabilirsin :) olabilir o an uygun olmayabilirsin.Az relax arkadaşlar. Lütfen ! ! !
Sait abi konuyu sabote ediyor, konuda sorun yok yazdığı yorumlara baksana birde utanmadan seviyeden bahsediyor küfür ettiğini ima ederek tabi hisler karşılıklı ima'sini iadeli taahhutlu olarak iade ettim.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Peki bahadır ben uyarayımda.
@dark3434 arkadaşım nedir sorun yardımcı olmaya çalışayım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Peki bahadır ben uyarayımda.
@dark3434 arkadaşım nedir sorun yardımcı olmaya çalışayım :hmmm
Konuda apk dosyası paylastim bana dedigi laf şu: konudan zip dosyasi indirdim bu zip dosyasini ne yapayım?

Yani dosyayı indirmemis bile konuya makara yapmak icin girmis. Amacı konuyu şişirmek.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuda apk dosyası paylastim bana dedigi laf şu: konudan zip dosyasi indirdim bu zip dosyasini ne yapayım?

Yani dosyayı indirmemis bile konuya makara yapmak icin girmis. Amacı konuyu şişirmek.
Tamam kardeşim bende okudum yazdıklarınızı sildim bazılarını konu sanırım Zooper widget hazır hava durumu eklentisi onda zip dosyası görmedim :) anlıyorum neyse sorun yok

Zooper widget için yapılmış bir apk dosyası sanırım zooper widget kurulu olması gerekiyor diyelim ve konu daha fazla dağılmasın.

Aksi durumda gereğini yaparım. @Bahadir_fb emeğine sağlık kardeşim tekrardan.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim bende okudum yazdıklarınızı sildim bazılarını konu sanırım Zooper widget hazır hava durumu eklentisi onda zip dosyası görmedim :) anlıyorum neyse sorun yok

Zooper widget için yapılmış bir apk dosyası sanırım zooper widget kurulu olması gerekiyor diyelim ve konu daha fazla dağılmasın.

Aksi durumda gereğini yaparım. @Bahadir_fb emeğine sağlık kardeşim tekrardan.
Aynen abi konudada gerekli bilgiyi verdim :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler tamam uzamasın lütfen :oke:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Mesaj yazmadan önce size sorduğum soruyu cevaplasaydınız başka foruma ya da bunca lafı sarfetmenize gerek kalmazdı.Forum kurallarına uyulması herkes için geçerlidir.

Keyifli forumlar

• Beğen
bulentcan91

bulentcan91

Üye
teşekürler

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Xwidget kur mübarek ne uğraşıyorsun madem yapamıyorsun dimi ama :)

Üst Alt