• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Galaxy S4 Zil Ve Bildirim Sesleri

Sponsorlu Bağlantılar

sadclown

Üye
Beğeneceğinizi umarım :oke:

İyi de zil sesleri var sadece bildirim sesleri yok..

sadclown

Üye
Kısmi mevcut konu açıldığında bulunanlar eklenmiştir.
Telefondaki orijinal zil ve bildirim sesleri silinmiş zil seslerini indirdim fakat bildirim seslerini nereden bulabilirim acaba.. Teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefondaki orijinal zil ve bildirim sesleri silinmiş zil seslerini indirdim fakat bildirim seslerini nereden bulabilirim acaba.. Teşekkür ederim...
Birazdan bildirim seslerinide eklerim.

Orjinal bildirim sesleri eklentiye alınmıştır.Tamamı Orjinal alıntı sesleridir.Kullandığım cihazdan alınmıştır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: .caner.

sadclown

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
RedMaker

RedMaker

Üye
ses dosyalarını indirdim ancak açılmuyor ve ayarlama kısmında gözükmüyor yardımcı olur musunuz acaba?

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ses dosyalarını indirdim ancak açılmuyor ve ayarlama kısmında gözükmüyor yardımcı olur musunuz acaba?
Zil sesleri ayarlar kısmında gözükmesi için audio kısmında olması gerekir ancak ancak bunada gerek yok yapmanız gereken dosyaları hafıza kartına yükleyin müzik player ile açtığınızda zil sesi olarak atanabilir dilerseniz resimde eklerim

RedMaker

RedMaker

Üye
Zil sesleri ayarlar kısmında gözükmesi için audio kısmında olması gerekir ancak ancak bunada gerek yok yapmanız gereken dosyaları hafıza kartına yükleyin müzik player ile açtığınızda zil sesi olarak atanabilir dilerseniz resimde eklerim
teşekkürler

• Beğen

sekopy

Üye
tesekkurler kardes bildiirim sesleri yok sanirim nasil bulurum

maddock

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt