Galaxy s4 mü xperia z mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy s4 mü xperia z mi ?

• Samsung Galaxy s4

Kullanılan: 11 61.1%
  • Sony Xperia z

Kullanılan: 7 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    18
byAndroid

byAndroid

Üye
O fiyata G2 , nexus 5 ve z1 compact varken diger cihazlar bos

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
TFT ekran ile AMOLED ekramı karşılaştır istersen.
ben de amoled ekran kullanıyorum ve oldukça memnunum ama ben diyorum ki sony nin kamerası daha iyi ve ve ve sony ekranı(televizyon vs) ve kamerası(cybershot vsvs) ünlü bir marka .:oku

KayraBey

KayraBey

Üye
S4

fk555897

fk555897

Üye
ben de amoled ekran kullanıyorum ve oldukça memnunum ama ben diyorum ki sony nin kamerası daha iyi ve ve ve sony ekranı(televizyon vs) ve kamerası(cybershot vsvs) ünlü bir marka .:oku
Oradaki kalitesini telefonda konuşturamıyor.

Invoke

Invoke

Üye
Konuşturamıyor mu? Z de konuşturamadı deseniz neyse, gerçi onun da tek sorunu tft ekranı. Samsung plastiğiyle karşılaştırırken kalitesini konuşturamıyor demek biraz garip.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Konuşturamıyor mu? Z de konuşturamadı deseniz neyse, gerçi onun da tek sorunu tft ekranı. Samsung plastiğiyle karşılaştırırken kalitesini konuşturamıyor demek biraz garip.
z2 de ips den de daha iyi diye duyurdukları "triluminos" ekran var ben baktım gayet başarılı amled ile kapışabilecek düzeyde kamera konusuda z2 de aldı başını gitti hybrit cihazlar bile zor geçiyor(galaxy k ,zoom s4 zoom,lumia 1020(bu apayrı bir sınıf))

Invoke

Invoke

Üye
Trilumunios lcd panel tipi değil. Yani ekran hem IPS hem Trilumunios olabilir. Trilumunios.sony'nin kullandığı farklı bir teknoloji. Sıradan IPS den daha iyi demişlerdir belki, gerçi onu da sıradan lcd diye hatırlıyorum ben. Z1 ile çıkmıştı.

Kısacası Z2 IPS panel kullanıyor.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Trilumunios lcd panel tipi değil. Yani ekran hem IPS hem Trilumunios olabilir. Trilumunios.sony'nin kullandığı farklı bir teknoloji. Sıradan IPS den daha iyi demişlerdir belki, gerçi onu da sıradan lcd diye hatırlıyorum ben. Z1 ile çıkmıştı.

Kısacası Z2 IPS panel kullanıyor.
şimdi tekrar baktım led arka aydınlatmalı triluminos display olarak geçiyor

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s4 alırsam Jelatin takmama gerek varmı kolay kolay ekran çizilirmi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Galaxy s4 alırsam Jelatin takmama gerek varmı kolay kolay ekran çizilirmi
s4 e taksanda olur takmasanda
çizilme sorun olmaz ama eğer jelatintin varken yere düşürürsen kırılma ihtimali azalır

Invoke

Invoke

Üye
Kolay çizilmese de çizilir.

Üst Alt