Haber Galaxy S4 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Mansurcan

Üye
Samsung şaşırtmaya devam ediyor. Galaxy S4 için yeni Türkiye güncellemesi yayınlandı.

Samsung eski amiral gemisi Galaxy S4 için yazılım iyileştirme güncellemesi yayınlandı. Fark ettiğim özelikler aşağıdaki gibidir.

Fark Edilen Değişiklikler:

1. Türkiye saati güncellemesi.
2. Performans arttırıldı.
3. Ram kullanımı iyileştirildi.
4. Android 5.0.1 Lolipop ile gelen Digiturk Play gibi Samsung'un hediye ettiği servisler kaldırıldı.
5. Android 5.0.1 Lolipop ile kaldırılan deezer müzik servisi uygulaması tekrar eklendi.
6. Sistem uygulamaları kullanıcıya daha fazla yer açmak için entegre edildi.
7. 1 Ekim 2016 güvenlik yaması güncellemesi.
8. ASKS adında yeni bir güvenlik yazılımı eklendi.
9. "Galaxy öneriler" isminde kaldırılabilir yeni bir uygulama eklendi. (İçinde belirli bir süre ücretsiz servisler var.)
10. Pil kullanımında iyileştirmeler.

Güncelleme İle Gelen Sorunlar:

1. Galeride fotoğraflar biraz kalitesiz görünüyor (sorun oluyorsa Google Fotoğraflar kullanabilirsiniz. Google Fotoğraflar ve galeri uygulaması karşılaştırması aşağıdaki gibidir.)

Galeri:

Google Fotoğraflar

Simdilik bu kadar eğer bunların dışında fark ettiğiniz değişikler veya yeni çıkan sorun varsa yorum atın listeye ekleyelim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Samsung lagwiz gibi bi gün iyi bi gün kötü. note 3 e 5.1.1 vermeyen adamlar s4 e 400mb guncelleme yayınlamıs.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Note 7 vakasından sonra Samsung gönül almaya çalışıyor sanki...

Mansurcan

Üye
Note 7 vakasından sonra Samsung gönül almaya çalışıyor sanki...
Aslında herkes öyle düşünüyor ama note 7 olayı olmadan öncede her ay 1 ülkeye yeni güncelleme veriyordu sammobile sitesinden takip ediyorum.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Aslında herkes öyle düşünüyor ama note 7 olayı olmadan öncede her ay 1 ülkeye yeni güncelleme veriyordu sammobile sitesinden takip ediyorum.

Takip etmiyorum ama bunları her zaman yapmıyor diye biliyorum. Bu konuda okuduğum haberde de böyle bir izlenim aldım

• Beğen
Tepkiler: Mansurcan
snapdroid

snapdroid

Üye
Android 6 felan kaç oldu?
Bide s5 ve mini sizce 7.0 alırmı?

ByEmre221

ByEmre221

Üye
S4 mü galaxy alpha kullanıyorum bana gelmemiş :D

KinG Tornado