Galaxy S4 9500 4.3 Root Ve Knox Devre Dışı Bırakma

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
Bildigim kadari ile degil

kizilx01

Üye
şuan yaptım root işlemini oldu sayaçta 0 gösteriyor ama knox sürekli uyarı veriyor :D

Anil-D

Anil-D

Üye
Nasil yani

kizilx01

Üye
supersu engellendi diye felan uyarı veriyordu şuan halloldu vermiyor herşey yolunda :)

devilmy

devilmy

Üye
bu root işlemi telefona yeni güncelleme gelirse yüklemeye engel değil dimi şimdi ben root yaptım diyelim 4.4 kitkat geldi normal kies ile güncelleyebiliyorum dimi :)
güncelleyebilirsin kiesten

Anil-D

Anil-D

Üye
Ben cm yüklesem olurmu

komando24

komando24

Üye
bu ekteki dosyaları benmi göremiyorum

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Konuyu açan arkadaşımızın mesajını beğenmeniz gerekmektedir.

• Beğen
Tepkiler: yavuz580 ve Nextman

adanSA

Üye
supersu engellendi diye felan uyarı veriyordu şuan halloldu vermiyor herşey yolunda :)

4.3 yüklü ve o güvenlik uyarısını veriyor, rootlu uygulamaları açamıyorum o yüzden. Uyarıyı Knox'u kaldırarak mı kapattınız?

kizilx01

Üye
4.3 yüklü ve o güvenlik uyarısını veriyor, rootlu uygulamaları açamıyorum o yüzden. Uyarıyı Knox'u kaldırarak mı kapattınız?
ewt root işleminden sonra wipe işlemini yaptım knox u kaldırdım ve sorun çözüldü :)

dx_diag

Üye
öncelikle çok teşekkür ederim.(cihazım i9500 4.3 stock rom) işlemlerin hepsini eksiksiz yaptım kurulum bitti knox kalktı. sonra superuseri playstore' den indirdim.fakat supersu güncellemesi yapmıyor. ne yapmalıyım.?

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
öncelikle çok teşekkür ederim.(cihazım i9500 4.3 stock rom) işlemlerin hepsini eksiksiz yaptım kurulum bitti knox kalktı. sonra superuseri playstore' den indirdim.fakat supersu güncellemesi yapmıyor. ne yapmalıyım.?
SuperSu versiyonu kaç şu an ?

Türe

Türe

Üye
Note 3 için yok mu :ağlarım:

kewell777

kewell777

Üye
telefonu root ladım gayet cok basit ellerin dert görmesin

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt