Galaxy S3 Sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irlandali

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Sorunları
Merhabalar 20 günlük galaxy s3 kullanıcıyım. Telefon gayet hoş ancak 2-3 ufak problem yüzünden soğuttu beni. Öncelikle Fizy uygulaması tam bela oldu fizy defalarca mail attım defalarca cevap geldi her seferinde cevap klişe. '' İlgileniyoruz, en kısa sürede yardımcı olacağız. '' Problem şöyle efenim. Uygulamayı yüklüyorum ancak hangi butona tıklasam açılan sekme tekrar kapanıyor misal logine tıkladım tekrar kapanıyor. Help, şarkı aratma dahi.

4.0.4 sürüm.

2- brother of army 2 yükledim her şey yolunda giderken oyuna giriyorum loading geliyor tak menüye atıyor beni.

Şuan aklımda olan bunlar geldikçe yazarım. Şimdiden yardımcı olanlar için teşekkür ederim.

irlandali

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

By Fixed

Üye
Fızy uygulamasını bılmıyorum ama brother of army'de bır sıkıntı yok bende de yuklu ama bır sorunla karşılaşmadım.

Euphoria-

Üye
Henüz ics ile uyumlu olmayabilir.

karayel90

karayel90

Üye
Yada farklı gpu ya göre programlanmış olabilir oyun mesela nvidia tegra gibi

albay3434

Üye
Benim galaxy s3 dışardan gelen aramayı gostermiyor ama arayan kişide benim tlf çalıyor gözüküyor formatta atıldı fabrika ayarında dönüldü sadece iki saat düzeliyor format atınca sonra yine aynı. Bide arama yapacağım zaman AĞDA KAYİT YOK diye yazı çıkıyor. Bunları nasıl düzelir yardımcı olabilirsiniz aldığımda pişman oldum valla

karayel90

karayel90

Üye
Bu sorun hakkında pek bi bilgim yok ama servise göndersen iyi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...