galaxy s3 kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

frkanyldz

frkanyldz

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s3 kapanma sorunu
arkadaşlar telefonumu 2. el aldim daha alali 3 hafta oldu sayilir telefon yere dûstu sonrada ilk acilista cikan samsung galaxy s3 GT-Ì9300 yazisi cikior ve bu yazi gidip gidip geliyor du bataryayi cikarip takinca dúzeliyordu bazende power butonunu (açma kapatma butonu) kullandigimda ayni sekilde samsung galaxy s3 GT-Ì9300 yazisi gelip gelip gidiyor ve yine bataryayi cikarip takinca dùzeliyordu bu sekilde fazla bu sorunu yasamadan 1. yada 2 hafta kullandim ama bu son zamanlarda bu olay biraz daha artti sizce sorun nedendir acaba kimi telefoncular power butonunun filiminde bi sorun olabilir dedi yada islemcinin altindaki silikonlu bölgede bisorun olabilir ve ya sarj girisinde bisorun olabilir dediler sizce bu sorun neden olabilir suan bu sorunu yasadigim telefondan yaziorum bi yardimci olursaniz tesekkur ederim.....NOT (tefenda blekota s5 lite rom v8.1 var)

Son düzenleme:

ezezel

ezezel

Üye
aynı sorun bende de var şu an idare edebiliyorum ama sorun power tuşunda onu değiştirirsen düzelir diye tahmin ediyorum...

frkanyldz

frkanyldz

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun bende de var şu an idare edebiliyorum ama sorun power tuşunda onu değiştirirsen düzelir diye tahmin ediyorum...
ilgilen digin icin tesekkur ederim sorunun tamda aynisimi sende var

ezezel

ezezel

Üye
aynen samsung yazısına gelince tekrar baştan başlatıyo bataryayı çıkarıp takınca düzeliyodu zaman zaman çok sıkla bu olay gerçekleşiyo ama son 2-3 haftadır hiç takılma olmadı. ben de internetten araştırmıştım sorunun power tuşunda olduğunu buldum tuşa uzun süre basılı tutunca düzeldi bende ama kesin çözüm olsun istiyosan tuşu değiştir kurtul bence:)

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
Cihaz darbe aldığı için sorun donanımsal olabilir ama net çözümü öğrenmek için stock rom yüklemeni tavsiye ederim :)

g_35296

bended oldu s3 gt19300 yazıp gelıp gelıp gıdıyor acılıyor sonra en ufak power tusuna temmassızlık yapınca kapanıyoır ne yapmam lazım

Üst Alt