Haber Galaxy S III Android 4.4 güncellemesi KitKatı alır

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
daha kurmadim gece denerim de hani varsa bilelim bende suan çok aşırı ısınma var 4.3 neden acaba :D
4.3 e neden XXUFME7 bootloaderi kurdun ki ? XXBLFB kursaydin daha iyidi. Ayrica boeffla kernel 5.3 beta 3 kurmani tavsiye ederim daha fazla governor + 1700 mhz oc var :sirit: Isinmasinin sebebine gelirsek yuksek mAh da usb ile sarj etmen ve ayni zamanda zram acikken telefonda takilman :) Dua et reset atmamis bende olsa kesin atar :p

• Beğen
Tepkiler: Kontrol

blackcat67

blackcat67

Üye
daha kurmadim gece denerim de hani varsa bilelim bende suan çok aşırı ısınma var 4.3 neden acaba :D
52 Derece mi eygidi pentium e2140 geldi aklıma o da böyle çok ısınırdı :D :Dbeyler kernelde kamera çalışıyormuş :D wipe yapmadan denedim :D

alın linki ve kurun yöntem şu
Kernelin Linki Direct download deyin indirin

İlk önce archi preview 5 portlanan romu kuruyoruz kurdukdan sonra cihaz açılcak bir kere kamerayı çalıştırıyoruz ve sonra tekrar recovery'ye gelip verdiğim kerneli kuruyorsunuz üzerine wipe cache ondan sonra advanced yerinde bulunan wipe dalvik cache yapıyorsunuz bunu sadece bu Recovery ile yapabilirsiniz en sorunsuz şekilde bununla kuruluyor

Recovery'nin Linki

• Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
4.3 e neden XXUFME7 bootloaderi kurdun ki ? XXBLFB kursaydin daha iyidi. Ayrica boeffla kernel 5.3 beta 3 kurmani tavsiye ederim daha fazla governor + 1700 mhz oc var :sirit: Isinmasinin sebebine gelirsek yuksek mAh da usb ile sarj etmen ve ayni zamanda zram acikken telefonda takilman :) Dua et reset atmamis bende olsa kesin atar :p

Telefon susmustu jtag ile uyandırip odinden 4.2.2 attik o an öyle denk geldi mecburen yani :) Odin kullanamıyorum pc de arada kesinti oluyor kablo bozuk galiba :D ben zaten 200-1100 arası ayarlıyorum hatta sadece whatsapp ta konuşurken 200-800 ayarlıyorum :D pek oyun oynamam :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Telefon susmustu jtag ile uyandırip odinden 4.2.2 attik o an öyle denk geldi mecburen yani :) Odin kullanamıyorum pc de arada kesinti oluyor kablo bozuk galiba :D ben zaten 200-1100 arası ayarlıyorum hatta sadece whatsapp ta konuşurken 200-800 ayarlıyorum :D pek oyun oynamam :)
:hmmm

Kontrol

Kontrol

Üye
@blackcat67 phliz Touch var bende onunla olur mu acaba ? install New rom yapınca dediklerini bir kerede kendi yapıyor

blackcat67

blackcat67

Üye
Kontrol

Kontrol

Üye
Bir de mesela cwm ile P4 kurmustum dün gece p5 aynı versiyon ile kurulmadi nedense phliz Touch ile kuruldu :)

blackcat67

blackcat67

Üye
  • Beğen
Kontrol

Kontrol

Üye
o zaman p5 + agni + modem ile kullanalım nasıl oluyor görelim :D birde bu kernelde stweak çalışır mi yani cpu yu istediğimiz seviyeye indirip çıkarabilir miyiz ?

blackcat67

blackcat67

Üye
o zaman p5 + agni + modem ile kullanalım nasıl oluyor görelim :D birde bu kernelde stweak çalışır mi yani cpu yu istediğimiz seviyeye indirip çıkarabilir miyiz ?
overclock var boeffle soundmu ne oda var işte istediğini ayarlıyon :D

The Shadow

The Shadow

Üye
Agni manager var ordan yaparsin istedigini ;)

• Beğen

Üst Alt