Galaxy On Fire 2 : Second Dimension [15mb] S60v5 S^3 Anna Belle J2ME

Sponsorlu Bağlantılar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
java ve 15 mb harika teşekkürler :)

:d::d:

- - - Eklendi - - -

şunun bi ingilizcesini bulun ya ingilizce öğrendikde ruscamız kalmıştı oyunu başlatamadım bile heryere qirdim çıktım anlamadm

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
dur deniyeyim kardşım

MaxipmaN

Üye
kaliteli java oyun bulduk o da rusca bu kadar da olmaz ya

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye

oyunu oynamayı bilmiyorsan o senin sorunun taha :D

1 bu konuşmalarından vazgeç çağrı

2 oyunu açtım oynadım :) herhangi bi buton yok silah devamlı olarak ateş ediyo ekranın alt üstüne gôre oynuyosun kısacası hiç yapmasalar iyi :oke: madem bu kadar sen iyi oynamayı biliyosun :evet: oyunu bitirde save sini ver bi işe yarasın değilmi çağrı :ehe :ok2:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi

1 bu konuşmalarından vazgeç çağrı

2 oyunu açtım oynadım :) herhangi bi buton yok silah devamlı olarak ateş ediyo ekranın alt üstüne gôre oynuyosun kısacası hiç yapmasalar iyi :oke: madem bu kadar sen iyi oynamayı biliyosun :evet: oyunu bitirde save sini ver bi işe yarasın değilmi çağrı :ehe :ok2:

sen vazgeç taha konuyu sen kötülüyorsun oyün zaten öyle ateşlemeyi durduramıyorsun oyunu ilk başta çözmeye çalış sonra oyna hemen oyuna gir çık kötü konuyu başındaki yazıyı okumadın sanırım ne yazıyor orda bak bi konumu kotulemeye hakkın yok ayrıca

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye

sen vazgeç taha konuyu sen kötülüyorsun oyün zaten öyle ateşlemeyi durduramıyorsun oyunu ilk başta çözmeye çalış sonra oyna hemen oyuna gir çık kötü konuyu başındaki yazıyı okumadın sanırım ne yazıyor orda bak bi konumu kotulemeye hakkın yok ayrıca

nasıl anlıyosun bilmiyorum ama ben senin konunu niye kötüleyeyim ben oyuna kötü diyorum daha bide 15mb devamli ateş ne saçma ilk oyun daha iyi 2 si daha güzel olmalıyken kötü yani :D Konuyla alıp veremediğm yok bana burda oyun iyi savunma çağrı :oke:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi

nasıl anlıyosun bilmiyorum ama ben senin konunu niye kötüleyeyim ben oyuna kötü diyorum daha bide 15mb devamli ateş ne saçma ilk oyun daha iyi 2 si daha güzel olmalıyken kötü yani :D Konuyla alıp veremediğm yok bana burda oyun iyi savunma çağrı :oke:

oyunu kötülemiyorum diyorsun hemde 2 ci oyun kötü diyorsun o nasıl oluyor :oke:

Üst Alt