Galaxy Note 2 Üzerinde Note 3 Özellikleri (%100)

Sponsorlu Bağlantılar

frterk

frterk

Üye
resim atmayı beceremedim :S ama smiley ifadesine basınca smiley ler yerine '?' leri var hep

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Resim hatalı tekrar atabilirmisiniz

frterk

frterk

Üye

resim yükleye bildim sanırım :D şunu hallederseniz valla çok sevineceğim

Son düzenleme:
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bi yazı fontunu normal yap belki ondandır

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ilk defa sende görüyorum bu hatayı acaba Cleaning full rom yapınız mı yani Mega wipe

frterk

frterk

Üye
yazı fontunu değiştirdim olmadı mega wipe yapmadım ama daha. yedekleyip yapıcam artık son çare

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
  • Beğen
Tepkiler: frterk
frterk

frterk

Üye
Öneri - Galaxy Note 2 için Note 3 özellikleri. Note 2'niz mi var Note 3 mü kullanmak istiyorsunuz . İçeri! - MaxiCep bu konu bir incele hiç bug falan yok çok stabil bunu dene olmaz ise tekrar istediğin roma dönersin benim telefonumda 2.0 ghz ve 800 mhz gpu overclock desteği var (ben kullanmıyorum ama kullacak olan kişiler var)
Ne cins bir problem bu önerinizi yerine getirdim bugün problem hala devam :S
edit : 2.0 ghz ve 800 mhz gpu overclock desteğini nasıl yapabilirim ?Kurulumu yaptıktan sonra klavye sorununu hala çözememekle birlikte şuan farkettimki ayarlar>genel>ses>ses düzeyi alanına tıkladığım zaman ayarlar durduruldu uyarısı almaktayım ve ses düzeyi bölümü açılmıyor. Ayrıca gelen arama esnasında ekran geç uyanma söz konusu :S Konuya hakim arkadaşların yardımları olursa sevinirim...@~N.A.W.Y~ @serdar_gsilgilenen birileri yokmu arkadaşlar :/

Son düzenleme:
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ne cins bir problem bu önerinizi yerine getirdim bugün problem hala devam :S
edit : 2.0 ghz ve 800 mhz gpu overclock desteğini nasıl yapabilirim ?Kurulumu yaptıktan sonra klavye sorununu hala çözememekle birlikte şuan farkettimki ayarlar>genel>ses>ses düzeyi alanına tıkladığım zaman ayarlar durduruldu uyarısı almaktayım ve ses düzeyi bölümü açılmıyor. Ayrıca gelen arama esnasında ekran geç uyanma söz konusu :S Konuya hakim arkadaşların yardımları olursa sevinirim...@~N.A.W.Y~ @serdar_gsilgilenen birileri yokmu arkadaşlar :/
Bu sorun ditto notun önceki versiyonunda vardı (galiba ilk versiyondu) ama sonra düzelttiler öyle bi problem yok romu baştan temiz kurulumla tekrar kur olmaması lazım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
  1. 4.3 türkiye sürümü yayınlandı :bira::dance::dance:

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
sacid589

sacid589

Üye
bu romu yüklersek garantisi gidermi acaba daha 1 yıl garantisi varda :)

zangoo

zangoo

Üye
4.4.2 yayımlandı bunu bi ele alın

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Konu düzenleyecek kadar zamanım yok yoğunum bu aralar.Bi ara DN3 v5 i yüklersem konuyu güncellerim.Ama söz veremem.

frterk

frterk

Üye
Konu düzenleyecek kadar zamanım yok yoğunum bu aralar.Bi ara DN3 v5 i yüklersem konuyu güncellerim.Ama söz veremem.
Suan v5 kullaniyorum kardesim tavsiye ederim tek problem sarj sorunu ama ultra guc tasarufuyla 2 gunu zorluyor ;)

YOLLKAN

Üye
Kardeş bu işlemlerin geri dönüşü var mı?? Ayrıca telefonun rootlu mu olması lazım.? Bunları yaparsak garanti gider mi?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kardeş bu işlemlerin geri dönüşü var mı?? Ayrıca telefonun rootlu mu olması lazım.? Bunları yaparsak garanti gider mi?
Geri dönüş var ama knox sayacı devreye girerse garanti gider önceden root lu olması gerekmiyor ama rootlamak şart

Üst Alt