Galaxy Ace 2 i8160 Galaxy Ace2 Performance Rom ( Türk Yapımı )

Sponsorlu Bağlantılar

Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace2 Performance Rom ( Türk Yapımı )
Ace2 Performance Rom ByTolga3521

*
Build.prop Düzenlemeleri
*Gereksiz programlar kaldırıldı
*
Vold.fstap Modifiyesi
*
Muhteşem Kulaklık Sesi
*Root'lu
*
Türkiye Romu İçin
*
%0 Kasma

----- SKORLAR -----

İndirme Linki v1.1:

İndirme Linki v1.0:

-0- Kurulum -0-
Telefonu Recovery Modunda Açıyoruz
İlk Olarak
CWM6 Flashlıyoruz

İnstall Zip From SD kart
Choose zip from sdcard
Ace2 PerformanceRom v1.0 Flashlıyoruz
Kurulum Bitince Wipe Data ve Cache Yapıyoruz.

TELEFON DEĞİŞTİRMEM DEN DOLAYI ROMU ARTIK GELİŞTİRMİYORUM LÜTFEN ŞUNU EKLERMİSİN BUNU EKLERMİSİN GİBİ İSTEKLERDE BULUNMAYINIZ​

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: YUNUSEMREMACAR, The Nyks, omer2546 ve 4 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

mgg44

mgg44

Üye
arkadaşlar ben yeniyim kurulum için ayrıntılı bilgi verebilir miyiz cwm6 nasıl flaslıcaz ace 2 için ayrıca indirdiğimiz dosyayı nereye yapıştırcaz

• Beğen
Tepkiler: serihan
Kontrol

Kontrol

Üye
menu vs.. biraz daha gorsel ekler misin ?

- - - Eklendi - - -

menu vs.. biraz daha gorsel ekler misin ?

serihan

serihan

Üye
arkadaşlar ben yeniyim kurulum için ayrıntılı bilgi verebilir miyiz cwm6 nasıl flaslıcaz ace 2 için ayrıca indirdiğimiz dosyayı nereye yapıştırcaz
indirdiğimiz dosya heryerde olabilir odin ile cmw(clockworkmod) 6 yı indir. google dan ara olmazsa xda da var odin pda kısmına yerleştir tamam

aliemreyegin

aliemreyegin

Üye
hocam ne gibi değişiklikler var mesaj uygulamasını değiştirsen bide facebook whatsappa vs gibi arka planda calisan uygulamaları indirip ölçsen puanı. son olarakda şarj süresini belirtsen iyi olurdu kullanabilirim

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
arkadaslar cok süper bir rom kurup kurmamak arasinda olanlar varsa tavsiye ederim kesinlikle içinizin rahatligiyla kurabilirsiniz sarj sureside cok guzel orjinal romda gunde 2 kez sarja takardim telefonu ama bunda 1 gun rahat yetiyo pcye gecince sarj surelerinin resimlerini de atarim 1 gun 7 saat falan gittigi bile oluyo normal bir kullanimda tek sorun sadece suan gordugum ekran kapatma tusunua basinca hemen tekrar acmiyo 2 saniye falan gec aciyo bu da sorun olmaz zaten ;-) bu romu bir türkün yapmasi com guzel bir duygu ellerine saglik hocama on numara bi rom olmus daha sonra gene duzenleyerek fotolar atarim.

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan
Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar cok süper bir rom kurup kurmamak arasinda olanlar varsa tavsiye ederim kesinlikle içinizin rahatligiyla kurabilirsiniz sarj sureside cok guzel orjinal romda gunde 2 kez sarja takardim telefonu ama bunda 1 gun rahat yetiyo pcye gecince sarj surelerinin resimlerini de atarim 1 gun 7 saat falan gittigi bile oluyo normal bir kullanimda tek sorun sadece suan gordugum ekran kapatma tusunua basinca hemen tekrar acmiyo 2 saniye falan gec aciyo bu da sorun olmaz zaten ;-) bu romu bir türkün yapmasi com guzel bir duygu ellerine saglik hocama on numara bi rom olmus daha sonra gene duzenleyerek fotolar atarim.

Vay be valla beni bile duygulandırdın hocam teşekkür ederim. Versiyon 1.1 saf android şeklinde olacak performans açısından biraz daha iyi olacak.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
Vay be valla beni bile duygulandırdın hocam teşekkür ederim. Versiyon 1.1 saf android şeklinde olacak performans açısından biraz daha iyi olacak.

sen yeni surumu yap aninda onuda deneriz hocam bi de etkin uygulamar widgeti vardi bunda goremedim ona kisaca tikliyordum onu da yeni versiyonunda unutmazsan guzel olur :-)

odunuzz

odunuzz

Üye
kardes simdi buna bide s4 temasi yukle ozaman simgeler falan degisir super olur

crazy070707

Üye
hacı bunu detaylı bi şekilde anlatsan süper olur ya ben daha yeniyim bi şey bilmiyom

crazy070707

Üye
şu kurulumdakileri detaylı anlatır mısın

agcakral

agcakral

Üye
Denedim fakat 2.3.6 da oynadığım oyunlarda takılmalar oluyor, ama kulaklık sesi muhteşem gerçekten, burda kullandığın müzik eklentisini söyler misin?

The Shadow

The Shadow

Üye
Denedim fakat 2.3.6 da oynadığım oyunlarda takılmalar oluyor, ama kulaklık sesi muhteşem gerçekten, burda kullandığın müzik eklentisini söyler misin?
romun içinde farkettiysen clear audio var :)

ramazan5454

Üye
valla ben pek performans göremedim

mürteza16

mürteza16

Üye
ace 2 im olsaydi hemen kurardim :D