Galaxy Ace 5830i Sorunsuz Perfonmans Rom olan?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace 5830i Sorunsuz Perfonmans Rom olan?
Başlıkdada belirttiğim gibi birtek kusur sorunu olmayan rom varmı?Forumu araştırdım 2 3 tane guzel rom var fakat yorumlardan anlaşıldığı kadarıyla baya romlarda eksıklıkler sorunlar var.Telefonum rootlu ilkkez rom atıcam rom atmamım nedeni menu ıkonlarından gercekten sıkıldım bu yuzdende ilkez atacağım için sorunsuz rom istiyorum.Diyecekler ozamn launcher at.Launcher en kotu 20 mb ram yıyor sureklı çalısır faziyetde buda sarj tüketimine etkisi oluyor.

closz97

Üye
aynen kardeş daha demin konu açtim sormak için 2-3 tane yükledim performans mükemmel olan var fakat stabil çalışmıyor hata falan veriyor bazi uygulamalarda en son suan kullandıgım ace scream 200 mb falan kullanıyor sildiğim zaman 130 en az çok pişmanim aldığıma zaten :/

xbora55x

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardeş daha demin konu açtim sormak için 2-3 tane yükledim performans mükemmel olan var fakat stabil çalışmıyor hata falan veriyor bazi uygulamalarda en son suan kullandıgım ace scream 200 mb falan kullanıyor sildiğim zaman 130 en az çok pişmanim aldığıma zaten :/
Kardes suan bnim telde hcbir rom yok ram temizledimi 155 dusuyor saten normal kullanımda 200 mb ramı gecmıyor.Pıyasada olan tum romnların yorumlarını okudum stabıl sorunsuz fix çalısan yok ins sorunu olmayan stabıl calısan bı rom cıkar

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
google a galaxy ace 5830i android dev yazin .xda nin saysafina girin orda en iyi romlari bulabilirsiniz ..eğer yeni kullanıcıysanız cyanogen romlarini kullanmayin. daha beta aşamasinda.
önerim stock tabanli romlardır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt