Galaxy A50 indirme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

CengizG

CengizG

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy A50 indirme sorunu
Merhaba arkadaslar. Galaxy A50 telefonu aldım internet üzerinden indirebilceğim 1 gb ve üzeri büyük dosyalarda indirme sıkıntısı yaşıuorum indirme %100'e ulaştıktan sonra tamamlama işlemi bi türlü gerçekleşmiyor veya %100 olduktan sonra indirme tekrar 0 dan tekrar başlıyor. Farklı tarayıcalar denedim. Bilinen basit yöntemleri denedim çözüm bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Merhaba;
Sorun Cihaz kaynaklı değil, İndirme yapmış olduğunuz site den yada internet bağlantınızın kalitesinden'de kaynaklanabilir. Farkı alternatif sitelerden indirme yapmayı deneyebilirsiniz. Örneğin, gibi büyük siteleri deneyebilirsiniz. :oke:

• Beğen
Tepkiler: CengizG

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
internetle ilgili bir sorun olabilir

• Beğen
Tepkiler: CengizG

Misafir - 419009

bende daha yeni a70 aldım aynı sorunu bende yaşadım sıkntı bence telefonu kitleyince oluyor telefon kitlenince bütün faliyetleri durduruyor indirmelerim hep yarıda kalıyor ekran kararmayı 10 dk yaptım işe yaradı

aydina5050

Üye
merhaba aynı sorunu bende yasıyorum a50 modelınde aspalt 9 indirmek istedim indirmeye basladığında ekranı kapattım 1 dakka sonra modem ısıgının sinyal vermesini durdugunu gördüm sonra samsung kendi market olan galaxstore de denemdim orda ekran kapattıgım halde indirdi bu sorun sadece google play da yasıyorum önceki telefonum asus zenfone 2 de böyle bi sorun yasamadım samsung la iletişime gctim uzaktan baglantı kurdular önlarda sorunu cözemedi ne yazıkkı

Üst Alt