Galatasaray Yine Kazandı. 94-90 !


Atakan

Atakan

Üye
Nefes kesen maçta G.Saray güldü!Ezeli rakipler Galatasaray Cafe Crown ile Beşiktaş Cola Turka play-off çeyrek final mücadelesinde karşı karşıya geldi. Uzatmaya giden zorlu mücadelede gülen taraf 94-90'lık skorla Galatasaray Cafe Crown oldu.Beko Basketbol Ligi'nde normal sezonun ardından başlayan play-off çeyrek final mücadelesinde ezeli rakipler Galatasaray Cafe Crown ile Beşiktaş Cola Turka karşı karşıya geldi. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanan ve uzatmaya giden zorlu mücadelede gülen taraf 94-90'lık skorla Galatasaray Cafe Crown oldu.

Seriye 1-0 önde başlayan Galatasaray Cafe Crown, bu galibiyetle durumu 2-0 yaptı. Seride bir sonraki maç pazar günü Beşiltaş Cola Turka'nın sahasında oynanacak.

Karşılaşmada Galatasaray Cafe Crown'dan Preston Shumpert ile Beşiktaş Cola Turka'dan Marcelus Kemp 27 sayıyla maçın en skorerleri oldular.

Galatasaray Cafe Crown – Beşiktaş Cola Turka serisinin galibi yarı finalde Banvit – Olin Edirne eşlemesinde tur atlayan tarafla karşılaşacak.

MAÇTAN NOTLAR

* Galatasaray Cafe Crown maça Johnson, Shipp, Rancik, Evren, Ermal beşiyle başladı.


* Beşiktaş Cola Turka Serkan, Likholitov, Cüneyt, Ignerski, Kemp ile sahaya çıktı.

* İlk çeyrek Galatasaray Cafe Crown'un 21-18'lik üstünlüğüyle sona erdi.

* Zorlu maçın ilk yarısı Galatasaray Cafe Crown'un 43-39'luk üstünlüğüyle tamamlandı. İlk yarıda en skorer isim G.Saray'dan 11 sayıyla Shumpert oldu. Beşiktaş'ta ise Serkan Erdoğan 9 sayı üretti.

* Son periyoda Beşiktaş Cola Turka'nın 64-60'lık üstünlüğüyle girildi.

* Dördüncü periyot 80-80'lik beraberlikle sona erdi.

sporx
 
'Lorelai

'Lorelai

Üye
:heyo: Bir futbolda yüzümüz gülmedi :(
 
Kingmortall

Kingmortall

Üye
futboldada yüzümüz gülecektir çok yakında :heyo::heyo:
 
'Lorelai

'Lorelai

Üye
İnşallah :d:
 
Üst Alt