G3 rom ve cloudyg3

Sponsorlu Bağlantılar

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
G3 rom ve cloudyg3
Arkadaslar ben lg g2 telefonuma g3 romu kurdum ama kurmadan once sicaklik iyidi simdiki gibi isinmiyordu ama simdi isiniyor acaba cloudyg3 de isinma sorunu varmi? Bu arada sadece oyun oynarken isiniyor yoksa bi sorun yok ondada 41 derece felan. oluyor.

Luck Star

Luck Star

Üye
oyunda zaten ısınır. tavsiyem optimus g3 1.2 rom yüklemen yönünde

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Custom ROM'lar genelde ısınır. Size has bir sorun değil. Optimus G3 ROM'u daha iyi Cloudly G3 ROM'undan.

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
optimus yüklü zaten 1.2

Luck Star

Luck Star

Üye
Isinma felan yok bende

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
bende var oyunda ısınıyor ama orjinal romumda ısınmıyordu keşke geçmeseydim orjinal roma nasıl döncem bilginiz varmı?

Luck Star

Luck Star

Üye
Donmek bilgisayar ile oluyor. Lg flashtool ile orjinal romu yukliycen bence tavsiye etmem

badmus

badmus

Üye
Cloudy G3 değil de Optimus G3 romunu yükle bana kalırsa. İkisini de denedim akıcılık Optimus G3'te daha iyi. Orjinal Rom'a da Lg Flash Tool ile dönebilirsin. Orjinal Rom'un .kdz dosyasını indirip flashlayacaksın. İnternette ayrıntılı anlatımlar mevcut. Ama bana kalırsa önce bi Optimus G3 rom'u dene. Yüklemeden önce de wipe data&cache ve wipe system yap. Ve tabiki yüklemeden önce Backup almayı unutma

Luck Star

Luck Star

Üye
Adamda optimus g3 var zaten. Bende de var ama isinma yok ya da cok az oluyo bence normal isinsa bile değer

Üst Alt