G Peak Pro bisiklet yol bilgisayarı uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

fatikngage

fatikngage

Üye
    Konu Sahibi
G Peak Pro bisiklet yol bilgisayarı uygulaması

G Peak yol bilgisayarı uygulaması

Yaklaşık 3 aydır üzerinde çalıştığım uygulamamı sizlerin geri bildirimi sayesinde eksiklerini ve hatalarını bulup geliştirmem gereken yerlerini yeniden derleyip GooglePlay de artık yayına koyup paylaşıyorum. Eklenmesi gereken noktaları var.
kadans ve nabız desteği gibi. zaman içerisinde onlarıda halledeceğim.

Bu uygulamayı yapmaktaki amacım pahalı cihazlara para verilmeden , mevcut telefonlarımıza yükleyerek bisiklet kullanımını daha zevkli hale getirmek ve Yerli yazılımlarla bu işi başarmaktı.Bu konuda bana desteklerini esirgemeyen ve yorumları ile bana ilham veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

Uygulamanın ücretsiz sürümüne buradan ulaşabilirsiniz:

Uygulamayı yükleyerek bana destek olmak isterseniz eğer, buradan tam sürümüne ulaşabilirsiniz:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: veliahht01, pzero, MAERKEK ve 1 kişi daha

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk: elinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: fatikngage
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merhaba @fatikngage aldığınız bu karara çok sevindiğimi belirtmek isterim. Bir tanıtım videosu hazırlamayı düşünüyorum. Eğer hoşunuza giderse YouTube da paylaşırım . Emeğinize sağlık .

Arkadaşlar uygulamanın tanıtımını daha önceden yapmıştım bu konudan inceleyebilirsiniz G-PEAK (Gps tabanlı telemetry uygulaması) Sürekli Güncel Alıntı
Asıl orijinal başlığı ise bisiklet forumda

Paylaşım için :tşk: elinize sağlık
Herhangi bir araçta açın deneyin uygulamanın kalitesine hayran kalacaksın.

• Beğen
Tepkiler: fatikngage ve Buğra
fatikngage

fatikngage

Üye
    Konu Sahibi
Bir video iyi gider. Merakla bekliyorum :)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@fatikngage telefon tutucu aldim fakat daha gelmedi. Gelene kadar adam akilli bir video cekemem. Çekersem de arayüz tanitimi , bisiklet üstünde nasıl oldugu vs konulara deginecegim. Şimdilik küçük videolar çekiyorum . Yarın size özelden atayim
@Buğra size de göndereyim isterseniz

• Beğen
Tepkiler: fatikngage ve Buğra

pzero

Üye
Emek için teşekkürler. Uygulama yazma işi hangi programlarla yapılıyor. Merak ediyorum bunu

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Emek için teşekkürler. Uygulama yazma işi hangi programlarla yapılıyor. Merak ediyorum bunu
Yapımcısına bisiklet forumdaki sürekli olarak güncellediği konu üzerinden ulaşabilirsiniz .

Üst Alt