G.O.R.A yı nasıl buldunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
seğredememem çok normal tvbaşına gittiğimiz yok ki....

TonyukuK

TonyukuK

Üye
Bende seyretiom TV.. bi dükkana girmştm.. orda çıktı karşıma.. :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
inşallah forumdan ayrılırsam bigün reklamlarıda seyredecem...

Timothy

Üye
ya bu reklamı indireceğimiz bir yer yok mu?

swedeniz

swedeniz

Üye
arkadaslar gora y1 yeni serettim super bi filim suras1 cok hosuma gitti
amerikal1lar1n bi laf1 var bilirmisin dio ya oda dio necm y1lmaz dio **** you
oras1 cok maniakt1 :lol:

Ozan

Ozan

Admin
Gora' nın divx ini bulamadın mı hala, bulursan eklersin P2P bölümümüze, gerçi sinemaya ilk günlerinde gittim ama tekrar tekrar izlesem sıkılmam herhalde, ondan link bulursma çekicem ne olursa olsun .. Divx yada DVD çekim olsa iyi olacak

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by swedeniz@Jan 13 2005, 08:29 PM
arkadaslar gora y1 yeni serettim super bi filim suras1 cok hosuma gitti
amerikal1lar1n bi laf1 var bilirmisin dio ya oda dio necm y1lmaz dio **** you
oras1 cok maniakt1 :lol:
Evet orası süper .. Ben bitiyorum oraya, sonra bide kafa atıyor adama, orada salon kopuyor :)

swedeniz

swedeniz

Üye
Originally posted by Negative®@Jan 18 2005, 12:35 AM
Gora' nın divx ini bulamadın mı hala, bulursan eklersin P2P bölümümüze, gerçi sinemaya ilk günlerinde gittim ama tekrar tekrar izlesem sıkılmam herhalde, ondan link bulursma çekicem ne olursa olsun .. Divx yada DVD çekim olsa iyi olacak
ftp ye upload edecemde sonra linkini verecem kendi ftp serverime olabilir mesela

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by swedeniz+Jan 23 2005, 05:58 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (swedeniz @ Jan 23 2005, 05:58 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Negative®@Jan 18 2005, 12:35 AM
Gora&#39; nın divx ini bulamadın mı hala, bulursan eklersin P2P bölümümüze, gerçi sinemaya ilk günlerinde gittim ama tekrar tekrar izlesem sıkılmam herhalde, ondan link bulursma çekicem ne olursa olsun .. Divx yada DVD çekim olsa iyi olacak
ftp ye upload edecemde sonra linkini verecem kendi ftp serverime olabilir mesela [/b][/quote]
Valla çok iyi olur, sonra burayada ekle. İzleyelim şunu evimizden, alalım cips imizi alalım iceceğimizi :)

AnArchy

Üye
G.O.R.A &#39; yı nasıl buldunuz
sinemadan içeri girdim ve buldum :D biraz iğrenç kaçtı ama kemal sunal espirileri bu kadar oluo onu hatırladım birden

swedeniz

swedeniz

Üye
valla dier bilgisayardan alıp p2m vea ftp yapacam ama ftp olmass neden mi 1-2 gb yer olması lasım o yuzden :&#39;( free yer bilen varsa solesin upload edeyim hemen

Timothy

Üye
gmail filan upload edemez misiz olmaz mı

ardaca

Üye
ben de izledim gorayı valla iyi ki cmylmz var ne de olsa 70 milyonda bir ihtimalle geldi ama bu divx işi hala hallolmadı mı evimizde izleyemicez mi yani gorayı dvd vcd de çıktı ama hala bi gelişme yok. siteye konduysa ya da bi link verebilcek olursa yazsın lütfen

Ozan

Ozan

Admin
Paylaşım programlarında oluyor ama gvenilmiyor çogu fake ..
Tam bir link vardı elimde geçen güne kadar, divx, o link de krıık hale gelmiş .

Sağlam bir p2m yada link bulursak paylaşalım, arkadaşlar yararlansın ..

TonyukuK

TonyukuK

Üye
araştırıyorum ben ama sonuç yok daha..

Nicolas_Anelka

Üye
gorayı bende izledim iyiki cem yılmaz var adamın oturusu bile insanı gulduruyo bende turkıyrnın en ıyı sovmenidir kım ne derse desin

TonyukuK

TonyukuK

Üye
yakında P2M adresi ile gelcem G.O.R.A&#39;nın..

chawush

Üye
filmde sadece cem yılmaz güzel :huhu:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
iki kez gittim ve ikisindede kahkahalarla güldüm (Cem yılmaz sayesinde)öteklier ehh işte

Nicolas_Anelka

Üye
hala ordamısın...