G-Force v1.0 5800 Sistem Temizleyici

Sponsorlu Bağlantılar

alilegolas

Üye
eline saglık güzel uygulama hacki sevmedim V51 + sertifika ile kullaniyorum 5800 i uygulama için tşk ederim bi sorum olacak tı program auto başlıyor içine girince her hangi biyer tıklanmıyo sanırım zaten sonucu gösteriyo hmen 125 kb temizledi 72.126 mb c bos yer var

--------------- Ekleme ---------------

bu arada millet yapamıyoru<z edemiyoruz diyo iice okuyun bi önce beyler

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler ben hafıza kartına kurulan Paketi + UltraPyModulePack + G-Force kurdum sorunsuz çalışıyor

verdigin linktekileri sertifikalayıp üstüne kurdum forceyi işe yarıyor tskler :yuru

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler ben hafıza kartına kurulan Paketi + UltraPyModulePack + G-Force kurdum sorunsuz çalışıyor

verdigin linktekileri sertifikalayıp üstüne kurdum forceyi işe yarıyor tskler :yuru

Ferzan

Ferzan

Üye
:tşk:

suphimafizer

Üye
Buraya bunu koyan arakadaş denedimi hiç acaba... :):)

ozbeyozbey

Üye
sğl

kurt_035

Üye
teşekkürler

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Teşekkürler Ayrıca Arkadaşlara Öneri Telefonlarınızdaki Uygulama ve Dosyaları Yedekleyin (Gereksizleri Silersenin Daha İyi) Telefona Bir Hard Format+G-Force İle Temizleme Telefon Motora Dönüyor Benden Söylemesi ;)

r@sim

r@sim

Üye
nadir arkadaşım ben 5800 rımı hacledim eyer telefonu günclelersem hack dosyalarına bi zararı olurmu yani güncelemeden sonra haclı şekilde kulanabilirmiyim cevap yazsan sevinirim blki konunun yeri deyil ama kusura bakma

warfare21

warfare21

Üye
sertifikalayıp yükledim ama çalışmıyor pyton2.0 runtime yüklü ama s60 bileşeni eksik diyor yardımcı olursan sevinirim...

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
tşk

arkadaşlar python uygulamaları sisteme girdiği için telefonunuzun hackli olması lazım ki akıllı telefon kullananlar bilir yoksa istediğiniz kadar power python kurun çalışmaz

metem11

metem11

Üye
işime yaradı =)

kerem5555

Üye
çalıştı teşekkürler

Terzi38

Terzi38

Üye
Tsk kardes

Starsley