Fring 3.40 son, Online Bedava konuşma / Skype, Msn ,Icq vs.. Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

murat3702

murat3702

Üye
Eyvallah kardeş, sağol

Kamer93

Üye
Merhaba,

nokia 5800 almayı düşünüyorum, skype ya da msn üzerinden öesajlaşma yapabilir miyim?

bir deskype ya da msn üzerinden görüntülü konuşma yapabilir miyim?

acil yarıdmlarınız lütfen?

eğer bunu yapabilecek başka telefonlar varsa onları da bilgi verirseniz sevinirim

tşkr

gocadayi

gocadayi

Üye
fringSymbian9.2.sis E 63 uyan vers. aslında benim sesli çin işi msn vardı telefona format atınca uçtu- en iyi çalışan
msn oydu, her türlü sesli arama dosya paylaşımı vardı fring baya karışık olsada işe yarıyor.

Kamer93

Üye
tşkr öncelilkle ama anlamadığım nokta :E63 ile sadece msj laşılıyor mu yoksa görüntülü konuşmada mümnkün mü?

berremsi

Üye
merhaba ya benım telefonum nokıa 5800. ben cepten karsı taraf pcden goruntulu nasıl konusulabılıyo ayrıntılı anlatabılırmısın

teşekkürler

franko

Üye
eline sağlık!!! yalnız bir sorunum var programı yükledim skype haric hepsi var bunun nedenini anlıyamadım??? yardım edersen sevinirim tel x6 kullanıyorum...

M@NY@K

Üye
Ekran Görüntülerindeki Temayı Bilen Var mı Acaba Arkadaşlar? :bilmm

natureboys71

Üye
skype.turkcemı.

deep16

Üye
slm arkadaslar programı ındırıp kurdum choose tırng user-ıd ddıye bısy ısıtyor bu nedır ne yazıcaz oraya ? bırde bu program ıle gprs kullanarak ıstedıgım cep ev nosunu arayabılırmıyım ?

benözgürümben

Üye
eline sağlık anl_tr kardeş kurdum çalışıyor ama görüntülü konuşma çalışmıyor. benmi beceremedim yoksa bu işi. tekrar deneyim kontrol edersen ve hatayı giderirsen çok makbule geçecek. şimdiden kolay gelsin...

hekimoglu43

Üye
emeine saglık..

QUANTİN

QUANTİN

Üye
Yardım edin üyelik nasıl olacak

furkan1240

Üye
arkadaslar ben bısey sormak ıstıyorum lutfen cvp yazın benım ıcın gercekten cok onemli benım almanyada arkadasım var ve onun fring hesabı falan yok ben onun cep telefonunu nasıl fring uzerınden ucuza arıyabılırım? lutfen bırı bana yardımcı olsun !!!

mintonx

Üye
teşekür

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
teşekkürler

nesto3

nesto3

Üye
Elline saqlıq.....

saskı

Üye
bedava sesli konuşmak için karşı tarafında fring yüklü olması mı gerek skype gibi yani ?

phasan

phasan

Üye
bedava sesli konuşmak için karşı tarafında fring yüklü olması mı gerek skype gibi yani ?

öyle

- - - Eklendi - - -

bunda skayp yok bide bunun türkçesini nerden bulurum

eddyredline

eddyredline

Üye
öyle

- - - Eklendi - - -

bunda skayp yok bide bunun türkçesini nerden bulurum

Turkcesi yok cevirisinide gormedim. Skype systemden kaldirildi ayni zamanda facebook ta. Gtalk ile sesli gorusme mumkun goruntulusude varda hic denemedim. Aslina bakarsaniz fring to fring cok iyi calisiyor androidten symbian a kadar destegi var. Ayrica sip kullanicilari icinde mukemmel diyebilirim(skype kadar iyi)gizmo tarafimdan denendi. Son olarak 3g yada wifi ile kullanmak video ve ses kalitisini artiriyor.

harleyman_tr

Üye
ellerine sağlık :)

Üst Alt