Fring 3.40 s60v5 için Online Bedava konuşma / Skype, Msn ,Icq vs.. Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fring 3.40 s60v5 için Online Bedava konuşma / Skype, Msn ,Icq vs.. Detaylı Anlatım

....................Telefonunuzun internet bağlantısını kullanarak, arkadaşlarnız ile Skype ®, MSN ® Messenger, Google Talk ™, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo! ™ ve AIM ® dahil olmak üzere tüm favori sosyal ağlar üzerinde iletişim kurabilir, online konuşabilirsiniz. Müzik için Last.fm, Facebook'ta ne olup olmadığını kontrol etmek için ve Gmail ™ lerinize bakmak için harika bir uygulama.

...................Arkadaşlar bu yugulamanın forumda çok versiyonları verilmiş ama hep yarım eksik olarak ben özellikle böle bir sayfa hazırlayıp maxicep'in ve aNLnin farkını göstermek istedim.

...................Uygulama yukarıdaki sosyal chat programları ile iletişim saglayabiliyorsunuz. Örnegin biliyorsunuzki skype'ta görüşmeli arama yapamıyoduk veya diger sosyal aglarda, işte bu program o derdi sonlandırıyor. Konuşma , mesajlaşma, müzik dinleme, dosya tarasfer etme gibi bir çok multimedya özelliği içinde barındırmaktadır.

...................Ben bu uygulamyı N95 te kurdum ve wi-fi ile denedim çok süper bir program oldugunu anladım, ses kalitesi iyi bazen seste 1 saniye gibi bir gecikme oluyor oda normal tabiki.wi-fi hızı ve adsl hızına göre dosya transferide gayet iyi.Tabi kalkıp bir vieo gönderme kalktıgınızda baya bir beklemeniz gerekecek.Bunun dışında asıl konuşma için çok uygun bedavaya görüşme yapabilirsiniz.

.....................Aşagıda programı verdim.Yüklerken 2 ayrı dosya birde yükleme yapar.Yani önce programı yükler daha sonra analiz eder eger voip destegi yüklü deilse onuda yüklüyor.Yani size bişey bırakmıyor.

.......................Yüklendikten sonra fring'e üye olmanız gerekiyor.Üye olmadan program açılmıyor.Üye olduktan sonra ör:skype için skype adınızı ve şifrenizi girip skype agını telefona yüklüyor aynı şey diger aglar içinde geçerli.Daha sonrası istediginiz görüşme agına girip arkadaşlarınızla çok rahat bir şeklde ister yazılı ister , konuşarak chat yapabiliyorsunuz.

Yukarıda görülen tüm chat programlarını destekler.

Uygulama internet kullnadıgı için wi-fi ile baglanmayacksanız biraz ücret konusunda sıkıntı çekebilirisniz.Ama Yaklaşık data kullanım tablosunu aşagıda verdim oda sizi aydınlatmada yardımcı olacaktır.
60 dk lık bir konuşmada yaklaşık 7,99mb bir kullanım gerçekleştiriyor.Buda normale göre baya iyi, yani düşük bir kullanım.

Örnek videosu:

Arkadaşlar alıntı filan deildir Hepsi Alın teri.Tüm resimleri tek tek yükledim, sizin için programları upload yaptım bu sayfa için 1 saat ugraş verdim.
Hepsi size güzel bir konu saglamak için.Sizde lütfen buna karşı duyarsız kalmayın ve Lütfen Teşekkür Et butonuna tıklayın.

Teşekkür Butonuna tıkladıgınız İçin Minnettarım...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mtntetik07, birey, Agoss ve 330 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağol dostum

Godfather

Godfather

Üye
buna tesekkur edilmezse o zmn ayip eline saglik :)

GaDDaR!

GaDDaR!

Üye
varsa ortada bir emek boyumuzun borcu teşekkür etmek
eline sağlık

kaplumbaa

Üye
çok teşekkür ederim.. daha önce yüklemiştim frig i ama bi türlü çalıştıramamıştım... eline,emeğine sağlık...

mustiyek

Üye
Teşekkürler.Emeğine sağlık.

vobman11

Üye
1.5 yildir kullaniliyor cok super program herkese tavsiye ederim, mutlaka denemeli ozellikle tek bir kişiyle uzun uzun gorusenler icin mukemmel ucretsiz saatlerce gorusun....(wifi den ücretsiz) sebekenin interneti kullanilirsa paketiniz varsa yine cok cok ucuzzzzzzzzzzz

mrcyggle

Üye
ben siteden üye olma işlemini pek beceremedim detaylı anlatabilicek biri warmı ?

erhancuma

Üye
Tesekkur ederız kardes alıne saglık...

askımm

Üye
bşeye yaramıo bence:S

kutukak

kutukak

Üye
Teşekkürler güzel çalışma yapmışsın

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Saol dostum emeğine sağlık

dark.sea35

dark.sea35

Üye
yani biz burada görüntülü konuşma yapabiliyormuyuz acaba tamam onlıne bedava konuşma ama görüntülümü peki yurt dışına çıktığımızda wifi den bağlanarak oluyormu bu konularda gerekli bilgileri verirseniz şimdiden teşekkür ederim...

hull_ram

hull_ram

Üye
kardeşim eline koluna sağlık :D

corus54

corus54

Üye
eline saglik guzel

maverick_k_v

maverick_k_v

Üye
sadece bi defa yaptık arama bir daha yapmadı :( nasıl olacak bu iş anlamadım ki :(

mejazz

Üye
teşekkürler kardeş. eline sağlık..

clltncr

clltncr

Üye
Sagol arkadasim, aldim, kurdum, mukemmel calisiyor, ancak,Bu gun bir sey tespit ettim ve canim SIKILDI. MSN kisilerimde bende olmayan bir isim cikiyor ve ben bunu telefonumdan hicbir yolla silemiyorum. Windows Live kisilerimde gorunmedigi icin oradan da silmek mumkun degil. grond95 diye bir kisi eklenmis kendi kendine. Bununla ilgili 2 sorum olacak, mumkunse yardimci olabilirseniz sevinirim.
1- Bu kisiyi nasil silebilirim?
2- Boyle bir seyin zarari olur mu? Virus v.b. bir seymidir?
Ne onerirsiniz? ve hatta 3. bir soru da: cep telefonu icin antivirus programi var mi? Ilgilenen arkadaslara simdiden binlerce tesekkur

--------------- Ekleme ---------------

Sagol arkadasim, aldim, kurdum, mukemmel calisiyor, ancak,Bu gun bir sey tespit ettim ve canim SIKILDI. MSN kisilerimde bende olmayan bir isim cikiyor ve ben bunu telefonumdan hicbir yolla silemiyorum. Windows Live kisilerimde gorunmedigi icin oradan da silmek mumkun degil. grond95 diye bir kisi eklenmis kendi kendine. Bununla ilgili 2 sorum olacak, mumkunse yardimci olabilirseniz sevinirim.
1- Bu kisiyi nasil silebilirim?
2- Boyle bir seyin zarari olur mu? Virus v.b. bir seymidir?
Ne onerirsiniz? ve hatta 3. bir soru da: cep telefonu icin antivirus programi var mi? Ilgilenen arkadaslara simdiden binlerce tesekkur

Tesekkurler konuyu geri aliyorum, mesele hallolmustur

Üst Alt