Freesigner (Cep Telefonunda Program Sertifikalama Resimli Anlatım) 5800 n97 x6 x3 5530 omnia II

Sponsorlu Bağlantılar

ozmemo

Üye
çok sağol c6 da işime çok yarayacak :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

NeverCry

NeverCry

Üye
çok sagol ellerin dert görmesin

ramazan.1981

Üye
sağol eline salık

anılbaran

anılbaran

Üye
mehmet kardeş allah senden bin kere razı olsun o kadar işime yaradıki şimdi istediğim uygulamayı yükliyorum 1 haftadan beri bunla ugrasıyordum gercekten cok sagol:yuru

kral_can

Üye
sımdı kardes ben ıme numarasını vermek ıstemedigımden bu programı yukledım.ama cerle numarası dıyosun onları nerden bulcam lutfen acıl yardım çıldırcam yaw.

kral_can

Üye
guvenilmeyen uygulama uygulama korumalı acılmiyor sertifıkalayınca acil yardım?

epts

epts

Üye
kardeş Allah razı olsun....çok uğraştım ama sen yardımcı oldun
teşekküt

agcakral

agcakral

Üye
kardeş çok denedim fakat bi türlü skyfire sertifikalayamdm. tel.5800

----------Eklendi @ 14:49:51 ---------- Yazıldı @ 14:49:22 ----------

guvenilmeyen uygulama uygulama korumalı acılmiyor sertifıkalayınca acil yardım?
bendede aynısını diyor

orukm

orukm

Üye
teşekkür az gelir benden taktir vede saygılar

kmnlı

Üye
kardsm yaptm olmdi yuklme cikyo evet dyrum guvenilik saglaycdan alnan korumali oge dyo yuklnmyo napacz bi yaqdmci olsan

Esendağlı

Esendağlı

Üye

serhatdeniz1994

Üye
peki bi yardımcı olsam ? Hacklemeye çalıştım olmadı,peki nasıl sertifika alcaz? Ücretsiz sertifikalar ise yarar mi? Yardım etsende etmesende teşekkürler :)

yunuq58

yunuq58

Üye
arkadşm cer dosysı dosyası ne oluyr

serhatdeniz1994

Üye
benim 5800xpressMusic telefonum var,yaptım fotolardaki aynı şeyleri ama güvenilmeyen sağlayıcı yüklenemez diyor lütfen bir yardım olursa bana minnetkar kalcam şimdiden teşekkürler:)

shadem_025

Üye
yapmıs oldugun program calısmıyor arkadaşlım siteye eklıyorsunuz duzgun olmayan programları sonra oldu dıyorsunuz eklemıssınız free i sms programını lisanssız eklemıssınız sonrada altına ksusursuz calsır ıye yasıyorsunuz yazık ıkı abone kazanacam dıye mılletı kandırmayın

aspıre

Üye
teşekkurler bu anlattığın uzun yol daha kısası var

gerekyok_

Üye
:angry::angry: bi iyilik yapıyosunuz tam yapın nedir bu cer falan. yükleyinde indirelim

scorpion026

Üye
:angry::angry: bi iyilik yapıyosunuz tam yapın nedir bu cer falan. yükleyinde indirelim
iyi geceler cer ve dosyasini soruyorsun onlar kisiye ozeldir opda.net.cn sitesinden sertifika alman lazim beceremezsen forumun icinde mustafa diye bir arkadas var o yardimci oluyor

asures

asures

Üye
Güncelleştirme hatası veriyor uygulama yöneticisinde de eski program yok ne yapmamız gerek şimdiden teşekkürler

Üst Alt