Freesigner (Cep Telefonunda Program Sertifikalama Resimli Anlatım) 5800 n97 x6 x3 5530 omnia II

Sponsorlu Bağlantılar

leonice

Üye
denedim super calisiyor .eline saglik:oke:

bee58

Üye
kardeşim çok iyi sağol teşekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
Mehmet abim benim hacıda seninkinden yaptığın resimli anlatımı herşeyiyle aynısını yaptım.sertifikamı LAZOFLU recep usta verdi ama imzalarken hata veriyor freesigner.log dosyasına kaydedildi hatalar diyor o dosyayı açtım bilinmeyen türü diyor sorun aldığım sertifikadanmı acaba

aknshnlr

Üye
muthis bi calisma.sanki ezbere biliyomusum gibi yaptim valla.anlatim super.eline saglik kardes

frooter

frooter

Üye
Dostum ben sertıfıka alırken kendı imei numarıma vermesemde başka kullandığım bir telin imeisini verip onunla sertifika alsam 5800 da o sertifikayla signed yapabilirmiym?
Yoksa illaki 5800'ın imei nosu gerekiyor?

maxIm4

maxIm4

Üye
arkadas hata veriyor ya bi yardımcı olun yukarda yazan arkadasın hatasıyla aynı!

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mehmet abim benim hacıda seninkinden yaptığın resimli anlatımı herşeyiyle aynısını yaptım.sertifikamı LAZOFLU recep usta verdi ama imzalarken hata veriyor freesigner.log dosyasına kaydedildi hatalar diyor o dosyayı açtım bilinmeyen türü diyor sorun aldığım sertifikadanmı acaba
Azizim sign sis diyince olmuyorsa self sis sign olarak dene kardeşim yok olmazsa bir ara telefondan konuşarak halledelim
Dostum ben sertıfıka alırken kendı imei numarıma vermesemde başka kullandığım bir telin imeisini verip onunla sertifika alsam 5800 da o sertifikayla signed yapabilirmiym?
Yoksa illaki 5800'ın imei nosu gerekiyor?
hangi telefonda yapacaksan onun imeisi lazım yosa olmaz
arkadas hata veriyor ya bi yardımcı olun yukarda yazan arkadasın hatasıyla aynı!

spy60

Üye
teşkler eline sağlık

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
eline sağlık teşekkürler!!

adamistik

Üye
acil yardım edermisin dediklerinin aynısını yaptım sertifikalandırdım fakat yüklenirken(sertifikalandırma bittikten sonra) güvenilmeyen sağlayıcıdan korumalı öğe yüklenemez diyor yardım eder misin lütfen

kumarbaz22

Üye
sertifika lalyım deniyeceğim =) umarım olur,her uygulamada sertifika hatası almaktan sıkıldım

marko16

Üye
kumarbaz22 ye katılıyorum hack falan kafam karıştı telefonu riske atmakta istemiyorum imei numarasını verince telefonumu kopyalayacaklarsa onların bileceği iş benimkinin faturası bende bana sertifikalamam için gereken cer ve ke y dosyalarını versinlerde bu karmaşadan bir an evvel kurtulayım kullanmam gereken programlar var yükleyememek beni kahrediyor sertifika olayını icad edenin dicem olmayacak 6600 döneminde ne kadar rahatmışız yaff:))

kumarbaz22

Üye
eyvallah,sağolasın.Bu gün sertifikam geldi =) başarılı bir şekilde çalışıyor

yunusemre1234

Üye
arkadşım ben sertifikalamayı işlemini bitirdim signer i yükledim ver dosyalarını tanımladım başarılı bi şekilde her şey tamam ama bi sorun war sertifikalama yapmıyor hayla aynı sorun yardımınızı istiyorum... ve telefonun sertifika bölümünde sertifika görünmüyor yardım bekliyorum lütfen:allalla:

ocak.1907

Üye
Teşekkürler arkadaşım.Peki güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez hatası veren dosyaları tele yüklemek için ne yapmak gerekir? Telden anlattığın şekilde sertifika aldım ama olmadı.Ne yapmalıyım?

major38

major38

Üye
C5-03 De olurmu ?

mvs87

mvs87

Üye
eline sağlık teşekkürler çok işime yaradı

uluca

Üye
tebrikler kardeşim.Bende bugün sertifika aldım ve anlattığın işlemlerden sonra sorunsuz çalıştı.
Emeğine saygılar.

vahitekmel

Üye
slm arkadaşlar ben nokia x6 kullanıyorum pc den cep uyumlu adebe flhaş player kurmak istiyorum ama pc den attığm klasörü telefona baktığımda bulamıyorum yada yanlış yere atıyorum pc den cep e hangi klasöre atacağım attım diyelim nasıl yükleyecegim bunu detaylı iyi bilen bir arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olun bana şimdiden teşekkürler.

balbebek

Üye
suresı gecmıs sertıfıka dıo :S

Üst Alt