FreeiSMS AllInOne M15 1.12 Beta International Express Signed

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
FreeiSMS AllInOne M15 1.12 Beta International Express Signed
Free-BGYS gönderme ve Symbian S60 platformu üzerinde mesaj alan yardımcı olabilir yazılımının bir türüdür. Geleneksel mesaj kullanmanın izlenim değişecek ve SMS gönderme keyfine varacaksınız görüntülemek sohbet iPhone tarzı kullanın. Free-BGYS gibi fonksiyonlar: "mesajı yalancı", "anlık-show message" "zamanında göndererek mesaj". Bu fonksiyon sohbet gibi mesaj kullanarak bize yardımcı olabilir ve mesaj kontrol etmek ve kopyalamak için onlara uygun bir yol kaynağı.

BGYS AllInOne Beta rewitten arayüzü UI ile yeni ve gelişmiş bir uygulama, daha yumuşak kaydırma etkisi ile sonuçlanan, sohbetlerini. Konuları Serbest-izm görüntüler mesajları, sizin mesajlarının, ve sizin de gelen sahte mesajlar gönderebilirsiniz. Free-BGYS ve sahte mesajlaşma seçeneği çok Fake Mesajlar ve ActiveFile daha iyi çalışır.

Temel Özellikler:

- Yeni cilt format desteği, daha kolay kişiselleştirilmiş bir aşk mesajları oluşturmak.
- Basitleştirilmiş deri üretim, kurulum ve yönetim fonksiyonları, yol CoverFlow, gerçek zamanlı önizleme, dinamik sunum deri etkisi seçmek için kullanılan deri.
- Chat diyalog arayüzü mesajları baloncuk seçimi ve yerleştirilmesi görselleştirmek için göndermek, bir resim ifade desteği ekleyin.
- İletişim Arabirimi ekle, bağımsız iletişim başının içinde fonksiyon, desteğe jpg, png ve diğer yaygın resim formatları, resim ayarları ve kişileri ", net resim eklemek için" ve toplu ithalat resmi destekler.
- IPhone tarzı ipuçları görmezden özelliği eklendi: edition telefonları tarafından istenir olabilir 3 # tuşuna kapalı, 5th Edition cep telefonu kullanıcıları, ama ipuçları kapalı kırmızı çarpı ipuçları sağ üst köşesinde tıklayabilirsiniz yeni bilgilerin devlet değişmez.
- 5th Edition Touch platformu için iletişim arayüzü, yeni jest desteği: doğru planı etiketli olabilir program rehberi ve işareti kaldırma operasyonda sol temas girişleri.

Yeni İşlev:

- Flatform Symbian S60 5th ve Symbian ^ 3 çift tıklayın ekler ifade.

Kullanıcı duygu optimizasyonu:

- BGYS başlatmak flaş ekran fonksiyonu "hakkında" seçeneği taşındı.

Yeni platform adaptasyon:

- Fetion fonksiyon platformu Symbian ^ 3 kullanılamaz sorunu düzeltin.
- Doğru sorun o size platformu Symbian ^ 3 erişim noktası birçok kez seçim istiyoruz wap bağlanacak.
- Doğru BGYS platformu Symbian ^ 3 gizli kişisi fonksiyon desteği olmadığını sorun.

Changelog:

Bu güncellenmiş dil paketleri ile uluslararası bir beta sürümüdür. Bu uluslararası sürüm fetion fonksiyonu yoktur.

Çeviri google Translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sandık, 79madi ve jachagkall

jachagkall

jachagkall

Üye
emeğine sağlık..

.BrHn

Üye
arkadaşlar programı kurdum eski gelen ve giden mesajları nasıl görüntülicem ?

slmks

slmks

Üye
yeniyim nerden indiriyoruz?

iZMiRLy5800

iZMiRLy5800

Üye
Çevirisini nasıl yapabiliriz arkadaşım fikir versenizde biz çevirip koysak foruma :)

slmks

slmks

Üye
tesekkurler bu arada.

dready112

dready112

Üye
Sim kart rehberimi görmüyor sanırım ? Özel bi ayarı mı var ?

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler:oke:

astugatak

Üye
arkadaşlar türkçe karakter desteğini nasıl yapıcaz? "ş , ı , ü" gibi harfleri kullanınca 100 karakter falan gidiyor direk.

u_cosar

u_cosar

Üye
emeğine sağlık :oke:

kaancıkım

Üye
teşekkürler :)

hwesta2001

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

HalfEvil333

Üye
Evet türkçe karakterleri cook uzatıyo eğer türkcell kullanıyorsan orada 5 sms yazsa da 2 sms harcandığını göreceksin mesajların neden yarım gidiyo bilmiyorum ama ben de kullanıyorum öyle bir sorun yok bence

hwesta2001

Üye
evet yarım giden mesaj sorununu çözdüm. Şöyle ben bu programın en son sürümü olan 1.19u kullanıyordum. Yarım mesaj sorununu çözmek için alt versiyonları denedim. V1.12 de sorunum çözüldü. Evet en stabil versiyonu benim telefon için 1.12dir onu kurun derim ben.
Zaten bu paylaşım da v1.12 bunu indirin eger diğer yüksek versiyonlarda yarım sms sorunu yaşıyorsanız. Telin orjinalınde 8sms olan ve i-sms'de 12mesaj görünen bir sürü mesaj attım hiçbiri yarım gitmedi. Aynı mesajı v1.19 yolladım yarımdı. Öyle halloldu problem bende. Neyse paylaşan arkadaşa tekrar teşekkür edelim:)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

Üst Alt