Yardım freedos pcye windows 8.1 kuramıyom

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
Geç gördüm sorunununuzu. Çözümü bulmanız sevindirici. Güle güle kullanın hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
simdi hızlandı ama bir sorun var bluetoth driver yükleyecem lakin 4 marka var hangisi benim "atheros", "broadcom","ralink","realtek" hangisi benim la :D @Mad EagLe sen bilirsin abi :)

ByKatre

ByKatre

Üye
simdi hızlandı ama bir sorun var bluetoth driver yükleyecem lakin 4 marka var hangisi benim "atheros", "broadcom","ralink","realtek" hangisi benim la :D @Mad EagLe sen bilirsin abi :)
dene atheros olması lazım .D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Everest diye program var onu indir bak markasına ya da aygıt yöneticisinden bul driveri donanım kimliklerindenki numarayı google'a yaz bul o da olmadı Asus sitesine gir modelin destek kısmında driverlerde görebilirsin :oke:

o zman pc falan aldık pc depo sitesininn linklerini verdik o kadar :bilmm o kadarda olmaz ki reklam yapmadım sonuçta
hala freedos için aynı kelimeler var mı aklında 300 tl krdasın şu 114 nin fiyatına bi bak girdiğimiz kara bak :D
Pcdepo alışveriş sitesi. Başka forum siteleri yasak :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
ralink'miş :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Evet 2 sorununda çözüme ulaştığına göre konu :locked2: İyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan

Üst Alt