Yardım freedom yükledikten sonra wifi simgesi mavi olmuyor?

Sponsorlu Bağlantılar

firemusa402

Üye
    Konu Sahibi
freedom yükledikten sonra wifi simgesi mavi olmuyor?
Telefona freedom uygulamasını yükledim ondan sonra bir daha wifi simgesi mavi olmadı artık google play e giremiyorum hard format attım gene olmadı şimdi ne yapmalıyım acil yardım

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefona freedom uygulamasını yükledim ondan sonra bir daha wifi simgesi mavi olmadı artık google play e giremiyorum hard format attım gene olmadı şimdi ne yapmalıyım acil yardım

Root Explorer ile /system/etc/ içine girip hosts dosyasını silip cihazı yeniden başlatırsan google playe girebilirsin

firemusa402

Üye
    Konu Sahibi
Onu denedim olmadı ama onu yaptıktan sonra telefona hard format attıktan sonra düzeldi :biggrin::biggrin::thumbup::thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

firemusa402

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sildim ama telefonu kapadım açtım olmamıştı hard format attım o zaman düzeldi

sharapciii

Üye
Kardeşim çok sağol host dosyasını silince düzeldi :)

• Beğen
M2RuN

M2RuN

Üye
Root Explorer ile /system/etc/ içine girip hosts dosyasını silip cihazı yeniden başlatırsan google playe girebilirsin

Kardeşim biraz daha açıklama yapabilir misin ?
Telefon root lu ama root ile explorer nerede nasıl yapılır suan hiç kafam basmıyor. Rica etsdem açıklıyabilir misin ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Kardeşim biraz daha açıklama yapabilir misin ?
Telefon root lu ama root ile explorer nerede nasıl yapılır suan hiç kafam basmıyor. Rica etsdem açıklıyabilir misin ?

Linkten uygulamayı ındır

system/etc/ içine girip hosts dosyasını silip cihazı yeniden başlatırsan google playe girebilirsin

• Beğen
Tepkiler: M2RuN
M2RuN

M2RuN

Üye

Linkten uygulamayı ındır

system/etc/ içine girip hosts dosyasını silip cihazı yeniden başlatırsan google playe girebilirsin

Kardeşim Çok Teşekkür Ederim...
Yardımın beni büyük bir dertten kurtardı :)

• Beğen

Rozapk

Üye
Kardeşim çok sağol ho dosyasını silince düzeldi

Üst Alt