Freedom 1.0.6 (Hile uygulaması)

Sponsorlu Bağlantılar

Rhino Prime

Üye
Ya markete giriyor o sorun degil oyun icinde para satin alacam ya iste o markete girmiyor tikliyom googleye yonlendirmiyo market eski felan diyo

dubsteinn

dubsteinn

Üye
programi kapaliyken play store ye girmiyor -_-

novagtv

novagtv

Üye
Market hatasında system/etc/hosts dosyasını silin düzelir

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
programi kapaliyken play store ye girmiyor -_-

freedom marjete bagli oldugu icin marketide kitleyebilir. .
Market hatasında system/etc/hosts dosyasını silin düzelir

teşekkürler
Ya markete giriyor o sorun degil oyun icinde para satin alacam ya iste o markete girmiyor tikliyom googleye yonlendirmiyo market eski felan diyo
market i guncellemeyi denesene

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
açıklama ekle anroid L de çalışmıyor bizzat denedim atıyor not device felan diye hata veriyor oyun katili yeter :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
açıklama ekle anroid L de çalışmıyor bizzat denedim atıyor not device felan diye hata veriyor oyun katili yeter :D
Önizleme sürümü kullandığınız ve android L hala resmi olmadığı için olabilir mi ?

Rhino Prime

Üye
market saten en güncel olanı cm11 kullanıyorum saten market felan tam oyun içi satın alma yapamıyorum tek

burak_102

burak_102

Üye
Fifa 15 de deneyen varsa bi yazıversin de indireyim
[emoji1]

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
burak_102

burak_102

Üye
bu program her türlü online olmayan oyunlarda geçerlidir. online oyunlada denendiğinde onu bozabiliyor.
Denedim çalışmadı, online olması ile değil koruma sistemi ile alakalı. Oyun ve uygulama tasarımcıları koruma koyuyor artık fifa 15 de korumalı olmuş

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Denedim çalışmadı, online olması ile değil koruma sistemi ile alakalı. Oyun ve uygulama tasarımcıları koruma koyuyor artık fifa 15 de korumalı olmuş

internette hileleri vardır.hem bana oyunun linki varsa yollarmisin.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

kartal835

kartal835

Üye
Google play store girmiyo yardım edin