Free-iSMS v1.08 Turkish For S60v5 (5800) SymbianOS9.4 Fu*ll Unsigned (Süper Mesajlaşma) By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hata alan arkadaşlar telefonu hackleyn

hakan_0001

hakan_0001

Üye
arkadaşlar cihazınızın hackli olması lazım yoksa yükleyemezsiniz

Gürsel.k

Üye
arkadaşım çok teşekkürler 5800a kurdum çalışıyor.

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
saoL.

vbazgin

Üye
ben kurdum bi problem yok süper :) emegine sağlık

esokmen

esokmen

Üye
gayet iyi çalışıyor :) tek problemim sms gelince biraz programın bildirimi geç geliyor

isyankardj__a

Üye
Hocam ingilizcesini indirdim storeden ücretsiz yazılım. 1.18 olarak gelen mesajlarda numara yazıyor rehberdeki ismini yazmıyor? Ne yapmam lazım rehberdeki isimlere mesaj atıyorum başlıklarda hep numara var isim yok? Cevaplarsanız sevinirim.

nadirce

nadirce

Üye
çok çok teşekkürler

yozgatpc

yozgatpc

Üye
emeğine sağlık ama işe yaramaz bişeye benziyor 2 dk kullandm kaldırdım hataları var

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

can1990usta

can1990usta

Üye
çok saol ellerin dert görmesin çok uğraşmışsın konuyu da süslü püslü ve detaylı yapmışsın ama ben şunu farkettim google da free i sms arttım maxicep yazana girdim direk indire tıkladım telefona attım bitti gitti
senin yüzüne emeğine bakan yok xD
program ayarlarında yanlış çeviri görünce aklıma geldi teşekkür etmek xD
ayarlarda mesaj özetinde "msgs in and out"'un anlamı "mesajlar içerde ve dışarda" değil
mesaj özetinde ne gösterilsin diye soruyo
seçenekler de gelen mesajı göster, gelen veya giden mesajı göster yani en son kim attıysa onun mesaj gözükcek özette
ne saçma bi ayrıntı keşke teşekkür edip yollasaydım olayı büyüttüm de büyüttüm xD

nadirce

nadirce

Üye
tesekkurler

MusTy4423

MusTy4423

Üye
Sertifika Hatası Alıyorum ya :(

yusuf-2207

Üye
sertifika hatası :(

karlos258

karlos258

Üye
bu program için teli hackledim

tttaskinnn

Üye
herşey için çok teşekkürler gerçekten emeğine eline koluna sağlık.bende de oluşan bir sıkıntıyı aktarmak istiyorum bir müddet sonra gelen mesajları göstermiyor gösterse bile okundu olarak göstermesi için telefonun orjinal mesaj menüsüne girmek gerekiyor.bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun kalırım.tekrardan çok çok teşekkürler.

aknpmyo

Üye
eyvallah eyvallah c503 için hala en iyisi :)

mehmet84com

mehmet84com

Üye
teşekkürler

seren01

seren01

Üye
tsk kardeş:)

Üst Alt