Free-iSMS v1.08 Türkçe S60v3/S60v5 [TamSürüm] Unsigned By YusufEMRE (Süper Mesajlaşma programı)

Sponsorlu Bağlantılar

oymen84

oymen84

Üye
freesigner ile imzaladım. kullanıyorum. sorun yok gibi. teşekkürler yunusemre

lgkg300

lgkg300

Üye
Ellerine sağlık mehmed kardeşim yalnız mesajları .txt formatında kayıt ederken türkçe karakterler hata veriyor nasıl düzeltilebilir?:hmmm

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekür

pixie5584

Üye
sertifika olayını detaylı alabilir miyim,açıklanmış daha önce ama bazı linkler ölmüş

hasssooo

Üye
Arkadaşım n73'e yükledim fakat benden giriş yapmamı istedi ve ardından da daha önceki yazdığım smsleri kaldırdı.
İlla mail adresim ile üyelik yapıp kullanmam mı gerek ?

kemalcn

Üye
nasıl yuklıyıcem telefona

cosi

cosi

Üye
teşekkürlerr........:alkis

melisabilginer

melisabilginer

Üye
Ellerinize sağlık teşekür ederim arkadaşlar ama benim nokıa n73 me program yada oyun yükleyemiyorum sertifika hatası diyor bu nedemek onuda bilmiyorum şimdi sorun bendemi telefondamı yardım edermisiniz lütfen [email protected] burdan bana ulaşa bilirsiniz şimdiden tşk ederim

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:

grantree

Üye
çok teşekkürler

cml1903

Üye
kardeş heryerde paylaşmışın ben bu işi beceremedim yaa :S bana türkçesinin fulunu upload edersen çok makbule geçer. abartısısz 50 defa yaptım aynı işlemi 2 gündür ugraşıyorum olmadı. bir sürü programı kuruom bı bu olmuo. inat ettiim bunu kurmak istiom.

Amathaunta35

Üye
bende bütün programlar için sertifika hatası veriyor.acaba neden olabilir arkadaşlar? bilen varsa yardımcı olabilir mi

_arslan_

_arslan_

Üye
Sağolasın Teşekkürler.

molies523

Üye
arkadaşlar 5230 da yüklenmiyo ne yapmam lazım

enssssss

Üye
sertifika hatası diyo

İSTİHBARATÇI

Üye