Free-iSMS v1.08 Türkçe S60v3/S60v5 [TamSürüm] Unsigned By YusufEMRE (Süper Mesajlaşma programı)

Sponsorlu Bağlantılar

akula

akula

Üye
yusuf sende olmasan e71 için progam bulamıcaz :)

ibalaban83

Üye
Kardeş güzel olmuşta 5800 da kaydırma sorunu var
Mesela iş bankasından 25 tane mesaj gelmiş durumda,
sadece son 3 tanesi yani ekranda olanları görüyom yukarı kaydırıp önceki mesajları göremiyorum çünkü kaymıyor kinetik ayarlarınıda açtım fakat fayda etmedi lerken bir sorun oldu sanırım ?
Az önce farkettim mesajı editledim.

iPhone görünümdede sorun var yeni mesaj geldiğinde ekranı açmıyor halbuki oto kilit aç aktif durumda hadi onu geçtik ben açıyom ekranı. Ekrana yapışıp kalıyor detaylar ve yoksay butonları işe yaramıyor çok sorun var programda :S

program süper emeğine çok tşk ama arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşıyorım bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim 5800 kullanıyorum

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
program süper emeğine çok tşk ama arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşıyorım bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim 5800 kullanıyorum

Arkadaşlar haklısınız v5lerde bu tip problemler var ama bu cra*ck yapılırken oluşan hatalar Buna bizim yapabileceğimiz pek birşey yok.
yardımcı olamadığım için kusura bakmayın üzgünüm:(

macraex

Üye
arkadaşlar ben bu programda virüs saptadım ve geç olmadan temizledim

av.AK

av.AK

Üye
5320de çalıştıramadım sertifika hatası diyor

clubberpich

clubberpich

Üye
N97 de çalıştıramadım arkadaşlar sertifika hatası diyor ????????????

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

batujan12

batujan12

Üye
Teşekkürler :oke:

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika hatası alan arkadaşlar cihazınız hac.ksiz bundan dolayı öyle bir hata alıyorsunuz.
Ya uygulamayı imzalayıp cihazınıza öyle kurun yada cihazınızı hac.kleyin köklü çözüm olsun.

alp047

alp047

Üye
teşekkürler mehmet abi eline sağlık

ihlass

ihlass

Üye
sagolassın güzel olur bence bu program ile.

ali.44

ali.44

Üye
Güzel programa benziyor eline sağlık

ali.44

ali.44

Üye
Teşekkür

mrvckrgl

Üye
n96da hata verdii

--------------- Ekleme ---------------

n96da hata werdi=(
rica etsem bi ilgilensnz çok mutlu olurum.gzl bi uygulama

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
n96da hata verdii

--------------- Ekleme ---------------

n96da hata werdi=(
rica etsem bi ilgilensnz çok mutlu olurum.gzl bi uygulama

Ne gibi bir hata aldınız? Sertifika hatası mı yoksa farklı bir hata mı? Nasıl bir hata aldığınızı söyleyin yardımcı olalım.

6ustu_ben

6ustu_ben

Üye
teşekkür ederim kardeşim hoş bi pro.. beynine sağlık..

hydyrov

Üye
Tesekkur ederim a.r.o.

i3u7chers19x

Üye
acaba bu proqramın samsunq s5233w için oLanı war mı ?

abdullahercan29

Üye
Kardeş güzel olmuşta 5800 da kaydırma sorunu var
Mesela iş bankasından 25 tane mesaj gelmiş durumda,
sadece son 3 tanesi yani ekranda olanları görüyom yukarı kaydırıp önceki mesajları göremiyorum çünkü kaymıyor kinetik ayarlarınıda açtım fakat fayda etmedi lerken bir sorun oldu sanırım ?
Az önce farkettim mesajı editledim.

iPhone görünümdede sorun var yeni mesaj geldiğinde ekranı açmıyor halbuki oto kilit aç aktif durumda hadi onu geçtik ben açıyom ekranı. Ekrana yapışıp kalıyor detaylar ve yoksay butonları işe yaramıyor çok sorun var programda :S

aynı problem bende de var. tel 5800. ile ilgilenen arkadaşlar bakabilir mi acaba

Üst Alt