Free-iSMS v1.08 Türkçe S60v3/S60v5 [TamSürüm] Unsigned By YusufEMRE (Süper Mesajlaşma programı)

Sponsorlu Bağlantılar

Battalgazi1905

Üye
birader. bende de 5800 var. kinetik kaydırma sorunu yaşıyorum. üstteki mesajlar gözükmüyo. bi el atabilir misin.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
birader. bende de 5800 var. kinetik kaydırma sorunu yaşıyorum. üstteki mesajlar gözükmüyo. bi el atabilir misin.

Ben E71'imde bütün fonksiyonları sorunsuz kullanıyorum.. Ne gibi bir problem yaşadığını tam olarak anlayamadım ama kinetik kaydırmada sorun yaşıyorsan, ayarlardan kinetik kaydırma seçeneğini aktif et ve servis merkezi zamanı ayarlarınıda bir gözden geçir istersen.

gokhanyk

Üye
allah razı olsun :D ne zamandr bnu bekliyodum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler Abi :)

zodiac_limp

zodiac_limp

Üye
hacı valla enine sağlık ama smschat gibi olmazsa sonu ii olur

tasalog

Üye
Bazı sms'ler Geç geliyor. ben mesaj atmadan gelmiyor. Karşı tarafa geç gidiyor. İlk günlerde sorunum yoktu. Telefonum e71. Hattım Turkcell. Sorun programdan mı benden mi acaba ?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bazı sms'ler Geç geliyor. ben mesaj atmadan gelmiyor. Karşı tarafa geç gidiyor. İlk günlerde sorunum yoktu. Telefonum e71. Hattım Turkcell. Sorun programdan mı benden mi acaba ?
o sorun bende de oluyor ama programla alakası yok tamamen operatörden kaynaklanıyor:oke:

tasalog

Üye
o sorun bende de oluyor ama programla alakası yok tamamen operatörden kaynaklanıyor:oke:
Eskiden böyle bir sorun avea hattımı taktığım e51 telefonumda vardı. Turkcell samsung telefondaydı hiç böyle bir sorun yoktu. Acaba sorun e serilerinde mi ?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eskiden böyle bir sorun avea hattımı taktığım e51 telefonumda vardı. Turkcell samsung telefondaydı hiç böyle bir sorun yoktu. Acaba sorun e serilerinde mi ?
sanmam n95 n73 e250 kullanıyorum arada böyle oluyor sanırım hatlardaki yoğunluktan

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık.
güzel program.

mustafa_(87)

Üye
şu ana kadar bir problem yaşamadım ama hakkında kısmında kayıt kodu bölümü var kayıt kodunu yazıyorum geçersiz kayıt kodu diyor.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
şu ana kadar bir problem yaşamadım ama hakkında kısmında kayıt kodu bölümü var kayıt kodunu yazıyorum geçersiz kayıt kodu diyor.

Program c.r.a.c.k.l.i. zaten kardeş Kayıtla falan işin yok Deneme sürümleri için geçerli o bölüm

DeaDLoST™

DeaDLoST™

Üye
i8910a yüklüyorumm msj gelince hiç bişeye tıklanmıyo msja bakılmıo nie uyumsuzmu bu ya:(

hasoa

Üye
uyumsuz değil tüm türkçe cracliler bozuk!! Herkeste aynı şikayet var bunun crackli ama ingilizcesi yokmu yaf rica ediyoruzzzzzz =/

--------------- Ekleme ---------------

sanırım bu pro s60v3 ler için bunun cracklisi var zaten nette siz sadece türkçeye çevirmişiniz Çünkü s60v5 in cracklisi hiç bir yerde yok şuan e bu durumda dokunmatik ekranlarda çalışmıyor pro herkesin tlfn markasına baktım s60v3 destekleyen teller başlığı düzeltinde insanlar ümitlenmesin bari =/

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Programda v5 desteği var. Konudaki bilgiler sitesinden alınmıştır, Yani programın resmi sitesinden, Cra*ck olayından sonra bozulduysa bilemem tabi. Türkçeleştirme olayında cra*ckler bozulmaz çünkü bizim düzenlediğimiz sadece dil dosyası. Dil dosyasınında cra*ck ile bir alakası yok.

b_driftking

Üye
Dosya bozuk yüklenemiyor hatası veriyor. Dosyayı bozmuşsun kardeş, ingilizcesi sorunsuz yükleniyor bunda problem var.

adakaya1994

Üye
S60v3 için sanırım 5800da mesaj gelince ilk çıkan ekran dokunmatik desteklemiyo.

Üst Alt