Free-iSMS SKİN 66 Ad. 1.08 & 1.0.9 Sürümler İçin 360x640 (İphone Tarzı SMS Pro. Arayüzleri)

Sponsorlu Bağlantılar

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
Free-iSMS SKİN 66 Ad. 1.08 & 1.0.9 Sürümler İçin 360x640 (İphone Tarzı SMS Pro. Arayüzleri)

Kendi telefonumdan bir kaç tane ekran görüntüsü vereyim...
(Not) Ekran görüntülerini tel numaraları gözükmemesi için alttan ve üstten kestiğimi belirteyim...

Rar’dan çıkarttığınız dosyaları Telefon hafızası (c:/Data/FreeiSMS/Skins altına kopyalayın işlem tamamdır.

Skinleri FreeiSMS Programınızı açın Options/Setting/Skin Settings/Chat Skin’e girerek arzu ettiğiniz (Skin) Görünümleri uygulayabilirsiniz…

Free iSMS 1.08 Programınız yoksa Aşağıdaki linkten Nadir Bey'in paylaşımından indirebilirsiniz...

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...-00-8-s60v5-symbianos9-4-unsigned-411807.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dereli_21, qochank, Amaru Shady ve 12 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
TeşekkürLer Nejdet

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

mesut öncel

mesut öncel

Üye
hanqısını kuruos burda ıcınde bussuru dosya var

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
hangisini arzu edersen önizlemeler var gerekli açıklama yapılmıştır...

5ulh

5ulh

Üye
attığın dosyada sadece klasörler bulunuyor...yüklemeden önizlemeyi göremicez anlaşılan..

nejdet can

nejdet can

Üye
    Konu Sahibi
yüklemek çok zor bir şey değil hepsi 215 kb'cık bişey beğendiğini kullanırsın bu kadar kapsamlı bir paket zaten internet aleminde hiç bir yerde yok...:oke:

5ulh

5ulh

Üye
sağol kardeşim..allah razı olsun. zaten paylaşımına laf etmedimki... bu arada ben bir dosyayı skins e attım ama programı açıp skins değiştirmek istediğimde kendi içindeki skinler çıkıyor... eklediğim çıkmıyor. tüm klasörümü atmak gerekiyor yoksa içindeki dosyayımı..yardım edersen sevinirim...

iyi çalışmalar...

by_avea

Üye
sağol kardeşim..allah razı olsun. zaten paylaşımına laf etmedimki... bu arada ben bir dosyayı skins e attım ama programı açıp skins değiştirmek istediğimde kendi içindeki skinler çıkıyor... eklediğim çıkmıyor. tüm klasörümü atmak gerekiyor yoksa içindeki dosyayımı..yardım edersen sevinirim...

iyi çalışmalar...

sizin bunu klasör klasör olarak atmanız gerekir ben kullanıyorum çok süper ve görsel

hakan5800

hakan5800

Üye
teşekkürler..

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkler

ahmet20061

Üye
teşekkürler

estomb

Üye
teşekkürler

MelistanbuLL

MelistanbuLL

Üye
Tüm klasörleri skins klasörüne attım fakat hiçbiri görünmüyor programda.
Bunun sebebi nedir ?

hwesta2001

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

teknik_yunus

Üye
sayfa bulunamadı diyor bi el atarmısınız?

marist

marist

Üye
Tşk Ederim . :oke:

Üst Alt