fp2 yi kaldırıp fp1 yüklemek ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dursun0902

Üye
    Konu Sahibi
fp2 yi kaldırıp fp1 yüklemek ?
arkadaşlar ben fp2 yi meraktan yükledim ama cok mesajlasıyorum ve tam bi rezalet olmus mesaj tuşları felan bunu tekrsrdan fp1 e döndürme şansım varmı flash atmadan içindeki programlar felan gitmeden yani bi yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden tesekkürler

asigsasi

asigsasi

Üye
yok

doctorrr

doctorrr

Üye
yani şuan imkansız :(

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
olabilir malum sürüm numarası düşürüldüğü zaman telefon açılmıyor o yüzden fp1 in sürüm numarası fp2 numarası atanabilirse olabilir veya fp2 nin fpxs paketleri boşaltılıp fp1 ile doldurulabilir tabi bunlar teoriden ibaret denemek lazım belco2 ye mesaj attım bakalim biliyorsa cevap yazar

Alperen Şuayb

Üye
Scandinaviayla Downgrade Olmuyor Mu ?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
ikinci nesillerde skandinavya yok ki olsa

Alperen Şuayb

Üye
Hmm Anladım

dursun0902

Üye
    Konu Sahibi
nokia ne yapmaya calısıyo anlamıs degilim daha

pro.engineer

pro.engineer

Üye
arkadaşlar telefondan yazılım güncellerken indir dedikten sonra nereye iniyor o güncelleme dosyası bilen var mı ?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşlar ben fp2 yi meraktan yükledim ama cok mesajlasıyorum ve tam bi rezalet olmus mesaj tuşları felan bunu tekrsrdan fp1 e döndürme şansım varmı flash atmadan içindeki programlar felan gitmeden yani bi yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden tesekkürler
klavye alfasayısal degilse degiştirebilirsin

asigsasi

asigsasi

Üye
fp1 e döndünde programlar kaldı varsın programlar gitsin burada zaten herşey mevcut

dursun0902

Üye
    Konu Sahibi
herseyi yeni bastan kurmak zorluyo adamı işte ondan diyorum yoksa flashı çakar geçerim

BaySerkan

BaySerkan

Üye
herseyi yeni bastan kurmak zorluyo adamı işte ondan diyorum yoksa flashı çakar geçerim

Hafıza kartına yedek alıp flash atın sonra tekrar yedeği geri yükleyin herşeyi yeni baştan kurmak zorunda kalmazsınız.

danqerpeach

danqerpeach

Üye
yptm türkçe ama hala q klavye

- - - Eklendi - - -

eyvallah kardeşim oldu valla

dursun0902

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar simdi fp2 den f1 e düsürmek istedim versiyonu ama telefonu çökerttim bi ton ugrastan sıkıntıdan sonra hallettim neden pohoneix direk versiyon düsürmüyo da ugrastırıyo dead flash yapmak zorunda kaldım onlada olmadı teknik bilgi aldım birisinden zorla yaptım versiyon düsürmüyo yoksa neden acaba bi bilgisi olan varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt