FP1 Cihazlar İçin Yeni Menü Görünümü - ((Close Menu(Options-Exit) Hatası Çözüldü.))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
grid patcher uygulamasına griom for program working copy folder z//private//10207254 to c//private//10207254 neden böle bi hata veriyor.tel n79

Dosyaları kopyalarken sanırım bir hata yapmış olmalısın. Dosyaları ve doğru olarak kopyaladın mı? Tekrar kontrol et. AppShell_Grid.o0014 dışında hiçbir dosya olmasın. Bu dosyanın dışındaki klasörler boş olsun.

muhammet966

Üye
Close Menu (Options-Exit) Hatası alıyorum neden acaba cihazım N95 8Gb

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Close Menu (Options-Exit) Hatası alıyorum neden acaba cihazım N95 8Gb

3.Adımda
kullandığımız
"AppShell_Grid.o0014" dosyalarının
salt okunurluk özelliğini x-plore
yardımıyla kaldırıyoruz. Ve artık bu
hata karşımıza çıkmıyor.

muhammet966

Üye
Ilk önce GridPatcher uygulamasını aç daha sonra menü tuşuna basarak arka plana (multitasking) at. Menüye gel ve Seçenek > Çıkış deyip menüden çık. Daha sonra Menü tuşuna uzunca basılı tutup arka planda duran GridPatcher uygulamasını aç.

Options > Edit both modes seçeneğini seç. Cihazın 320x240 olduğu için ilk soruya 5 ikinci soruya 4 yaz. Daha sonra uygulamadan çık. Menü tuşuna bas ve değişikliği gör. :)

N82'de sonuç olumlu. E63 de aynı sisteme ve arayüze sahip. Sorunsuz çalışır diye düşünüyorum.
bunuda denedim.

"AppShell_Grid.o0014" dosyalarının salt okunurluk özelliğini x-plore yardımıyla kaldırdım.diger bütün dosyaları sildim

Pondusss cevabın için teşekkürler...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bunuda denedim.

"AppShell_Grid.o0014" dosyalarının salt okunurluk özelliğini x-plore yardımıyla kaldırdım.diger bütün dosyaları sildim

Pondusss cevabın için teşekkürler...

:rica: oldu mu acaba?

muhammet966

Üye
menü açık kaldıgı için dosyanın salt okunurluk özelligi kapanmıyormuş..Yaptım Şahane oldu.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

jetblacklife27

Üye
Z:/ dediğiniz yere nasıl ulaşacağız ?

e63sewer

Üye
Z dosyası yokki :S

pusatt

pusatt

Üye
6220c d oldu sağol emeğn için

hasan43k

Üye
:oke:Nokıa e71 denedim eline sağlık tesekkürler:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt