Foursquare V.2.00(1016) [HG Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Foursquare V.2.00(1016) [HG Türkçe]

Gözden Kaçırmış Olduğum Yerler İngilizce Kalmış Olabilir Bildirirseniz Düzenler Eklentiyi Güncellerim.
Yalnız Kimi Yerler Bilerek İngilizce Bırakıldı... Çünkü Türkçeye Çevirince Hatalarla Karşılaşabiliyordum (Mesela Rozetler Ve Başkanlıklarınızın Görünmemesi Gibi)
Uygulama Tamamen Exe Üzerinden Çevirildi Ve Türkçe Karakterleri Kabul Etmiyor. Türkçe'yi Katletmişsin Gibi Yorumlar Yapmayınız...
Zor Bir Çeviri Oldu Bir Teşekkürü Çok Görmeyiniz...

İpucu: Resimlerdeki Boş Yerlere Aldırmayınız. Resimlerde Düzenlemeler Yapılmıştır...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, akaya_can, arslanla ve 7 diğerleri

MaxipmaN

Üye
abi paketten yiyip ingilizcesini yükledim şimdi daha yok artık :(

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık olsun diyelim. Üzerine kur sorun olmaz :)

azizmert28

Üye
Hata verdi neden acaba ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hata verdi neden acaba ?
bluetooth ile atmışsan hatalı atmıştır tekrardan at, önceden kuruluysa kaldır bunu yükle... Eğer telefonun hackli değilse hata alman normaldir. Hacklemen gerek telefonunu... Hatayı daha açık anlatırsan daha çok yardımcı olurum

azizmert28

Üye
bluetooth ile atmışsan hatalı atmıştır tekrardan at, önceden kuruluysa kaldır bunu yükle... Eğer telefonun hackli değilse hata alman normaldir. Hacklemen gerek telefonunu... Hatayı daha açık anlatırsan daha çok yardımcı olurum
sertifika hatası yani hacklemem gerek ama bana sağlam bir link ile olayı anlatır mısın kardeşim

SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Teşekkürler.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Yeni sürümü mağazada indiriyorum ama bilgiler kısmına baktığımda sürüm numarası aynı ve hiçbir yenilik yok yani

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürümü mağazada indiriyorum ama bilgiler kısmına baktığımda sürüm numarası aynı ve hiçbir yenilik yok yani
evet bende gördüm o yüzden çevirmedim ve şuanki sürümü kurcaladığım zaman çalışmayan yerlerin çalıştığını farkettim...

azattt

azattt

Üye
teşekkürler mağazadan indirdim ingilizceydi türkçesi daha iyi olmuş pek kullanmam ama olsun iyi bişeye benziyor :)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:tşk:

muhammed4949

muhammed4949

Üye
:tşk:

behzat

behzat

Üye
teşekürler