FourSquare S60v3 Uygulaması


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Foursquare , yerlerde içine kontrol arkadaşlarınız ile rekabet , ve gitmek için yerler bulmak için olanak sağlayan bir yer app.

Fazla rakip Gowalla den platformları ve daha büyük bir topluluk olması için mevcut , Foursquarekonum tabanlı uygulamalariyi olmalıdır . Ilk yüklediğinizde Ancak, onunla ne yapacağını görmek zor olabilir . Bulduğunuz veya bazı arkadaşlar davet ve birkaç yerde kontrol ettik , oturaklı mantıklı başlar .

Foursquare senin sen oldum yerlerde mini yorumu yayınlamak için izin verir , ve rozetleri toplamak - video oyunları başarıları gibi . Arkadaşlarınızın da nerede görebilirsiniz , ve yerlere kontrol olarak puan verir , sen kazanan kim görebilirsiniz .

Oturaklı bir sosyal oyun ve kullanışlı bir araç arasında bir karışımıdır . Bunu kullanmak için arkadaşlarından yeterince alabilirsiniz eğer app bu tür çalışır . Sen gitmek için yerler ve yapılacak şeyler bulmak kullanıcı öneriler okumak ve hatta bazen check-in yerlerden ücretsiz hediyeler alabilirsiniz

Kendi tasarımı biraz kuru olmasına rağmenarayüzü gezinmek basittir. Rekabet app Gowalla çok daha iyi görünüyor . Buna rağmen , uzun oturaklı topluluk büyük olduğu gibi daha kullanıcı ipuçları ve favori noktalarbelediye başkanı olmak için daha fazla teşvikler ile bulmak için daha fazla yer vardır . Arkadaşlarınızla birlikte yarışan bir RPG içine tüm hayatınızı dönüm konum gibi hissedebilirsiniz bile eğlenceli olabilir .

Onun topluluk büyüdükçe , oturaklı arkadaşlar ve nerede olursanız olun yapmanız şeyler bulmak için büyük bir gerçekten yararlı bir hizmet haline geliyor .

İndirmek için TIKLAYIN!
FourSquare S60 Uygulaması.png
 

Ekli dosyalar

bayon

bayon

Üye
e71 başarılı teşekkürler.
 
Üst Alt