Forum'un ilk S4'ü bende olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye

Orası öylede ben sıkıldım şuan 7 ay oldu 4sten . Değişiklik iyidie

rahat batıyor sanırım :ehe ya tabiki sıkılabilirsin ona bakarsan bende s3'ten biraz sıkıldım :) 4s'im varsa kesinlikle jailbreak'lı olmalı öyle herşeye para verirsen tabi sıkılırsın (bkz.ben,ps3'ü hackletiyorum)

Türe

Türe

Üye
Telefondan sıkıldıysan evdeki külüstürlere dönmek en iyisi. Ben 3 gündür öyle yapıyorum :)

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
bu arada yanlış anlaşılmasın s4 benim olmuyacak :D bu arada ben 16 şubatta ispanyadan türkiyeye dönüş yaptım hizmet pasaportuyla nasıl olur kayıt işi s4 mayıs başı elimde olur kayıt için süre yeterli mi ? yardım edin lütfen

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Ios dene Ios. s3 varken s4 ü napacaksın. Ben s4 yerine gene ios alırdım. O kadar özelliğe rağmen istenilen kullanımı veremicek bana kalırsa. Note 2 nin yüzüne bakmıyorum şuan.

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
Ios dene Ios. s3 varken s4 ü napacaksın. Ben s4 yerine gene ios alırdım. O kadar özelliğe rağmen istenilen kullanımı veremicek bana kalırsa. Note 2 nin yüzüne bakmıyorum şuan.
2 üstteki mesajı okumanı tavsiyede ederim ve ios'u sadece ipod'da kullanırım o kadar

kraldost

kraldost

Üye
850 dolara getirttim 2000 liraya sattım elinde s3 ü olanaların bu telefonu almasına hiç gerek yok kamerası gerçekten çok bir sey farketmiyor özelliklere gelince yazılımın aynısı s3e de portlanacak tek ekiği kızıl ötesi nem ve ısı sensörü ekranıda fazla bişey farketmiyor matematiksel farkediyor lakin çıplak gözle bakınca öyle wwwoooow dedirtecek bişey değil

Türe

Türe

Üye
850 dolara getirttim 2000 liraya sattım elinde s3 ü olanaların bu telefonu almasına hiç gerek yok kamerası gerçekten çok bir sey farketmiyor özelliklere gelince yazılımın aynısı s3e de portlanacak tek ekiği kızıl ötesi nem ve ısı sensörü ekranıda fazla bişey farketmiyor matematiksel farkediyor lakin çıplak gözle bakınca öyle wwwoooow dedirtecek bişey değil

S4 satışa çıktı mı ki

enterneoll

enterneoll

Üye
    Konu Sahibi
abi ne zaman çıktıda aldın ben ilk olucaktım :D

slvestre-99

Üye
hayirli olsun kardes yeni s4 un ama bana kalacak olursa htc one daha iyi gibi

Karanlık_adam

Üye
evde fazlalik yapan telefonu bana yollayabilirsin :ehe

Symbianize

Symbianize

Üye

rahat batıyor sanırım :ehe ya tabiki sıkılabilirsin ona bakarsan bende s3'ten biraz sıkıldım :) 4s'im varsa kesinlikle jailbreak'lı olmalı öyle herşeye para verirsen tabi sıkılırsın (bkz.ben,ps3'ü hackletiyorum)
Zaten jbli :) ama ben androide prog yazmak istiyorum şöyle kullanışlı bişey o yüzden android istiyorum iphonea bi prog yazsam yazcağım prog o kapkalın appstore prosedüründen geçmez :D o yüzden android isitiyorum

Artles

Artles

Üye

Zaten jbli :) ama ben androide prog yazmak istiyorum şöyle kullanışlı bişey o yüzden android istiyorum iphonea bi prog yazsam yazcağım prog o kapkalın appstore prosedüründen geçmez :D o yüzden android isitiyorum

:yuru

avcitalip

avcitalip

Üye

:hmmm :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence S3 den S4'e geçme.

WebStyle

WebStyle

Üye
İlk gelen serileri hiç bir zaman tavsiye etmem. Ama yine de hemen alacağım diyorsanız sizin tercihiniz hayırlı olsun şimdiden diyelim..

ka_za

ka_za

Üye
Hayırlı olsun ama ilk olmicak bence :)

LimePie

LimePie

Üye
ya arkadaş insan özeniyor ya biz hala c6-01deyiz cihazı kötülemiyorum ama işi bitmiş yani :) s4 bende olsa eve uğramam :D

ka_za

ka_za

Üye
  • Beğen
Tepkiler: enterneoll
TheMadness

TheMadness

Üye
S4 tam bir rezalet. Böyle devam ederse Samsung ile devam etmeyi düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: WebStyle
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...