Forum Teması Değisti

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
Karanlık modla ilgili yönetimden de talep mevcut, üyelerden de.
Dolayısı ile temel özelliklerimizi yoluna koyar koymaz bu hafta karanlık modu da etkinleştireceğim. 🙏

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare., rear2011, ÇaRşI 2387 ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
Beğenmeme butonu puanımızı indiriyor mu yoksa sadece tepki için ve nötr mü :hmmm

• Beğen
Tepkiler: @Safak
Baydırman

Baydırman

Moderator
İndiriyor ve suistimale açık sanki kaldırılsa daha iyi olur :hmmm

• Beğen
Tepkiler: @Safak
Ozan

Ozan

Admin
Bunlari açıklayacağım ama kısaca yazayım.
Beğen, kalp, kahkaha : +1
Şaşırma üzülme: nötr
Kızma : -1
Begenmeme : -2

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Baydırman
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
biraz sacma olmus yani sırf inat olarak begenmeme atılabilir butun mesajlarına buna karsılıkta yonetim ban atarsada o kisiye sacma olur

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
kalkmasından yanayım yani rekabet ortamı olusur uyeler arası ve kavga laf dalasına doner isler

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
yani soyle dusunun ben @Genc007 butun mesajlarına begenmeme atsam banmı yiyecegim soyle bir savunmam olur o butonu koymasaydınız o zaman diye yani is cıkmaza gidebilir

Ozan

Ozan

Admin
biraz sacma olmus yani sırf inat olarak begenmeme atılabilir butun mesajlarına buna karsılıkta yonetim ban atarsada o kisiye sacma olur
Yönetim beğeni skoruna göre ban atmaz, paylaşılan konular forum kurallarına aykırı ise müdehale edilir. Her ifade de begeni skoru 1 artsa o zaman da diger simgelerin anlamı yok.
İnat uğruna beğenme butonunun kullanılacağını düşünmem ama bir üye bu şekilde bir davranış sergilerse ve bu farkedilir yada sikayet edilirse, verdigi tüm tepkileri silmek ve üyeye ceza vermek mümkün merak etmeyin.

ilerleyen zamanlarda beğeni skoruna göre forum icerisinde hediye vermeye kadar uzanan ciddi ozellikler yapılabilir. 👋🏻

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, TheNightMare., @Safak ve 2 diğerleri
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Panpalar KAranlık Temayı Naptınız Foruma Giresim Gelmiyo Valla

Ozan

Ozan

Admin
Panpalar KAranlık Temayı Naptınız Foruma Giresim Gelmiyo Valla
Birkaç gün içerisinde devreye alarak, tüm özelliklerle birlikte onu da duyurmuş oluruz.

İlerleyen süreçte, beğeni skoru ve puanlama sistemiyle alakalı hediyelere uzanan altyapılar geliştirerek duyuracağız.
Buradan konuyu takip eden üyelere de şimdiden ipucu vermiş olayım.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: TheNightMare., DarkredBlue61, @Safak ve 1 kişi daha
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Peki anasayfa haberleri icin tema değişikliğine gidilecekmi ?

Baydırman

Baydırman

Moderator
Konuya son mesajı kim atmış gözükmüyor konuya girmeden. Bir de konuya girer girmez son sayfasına gelse güzel olur. Son sayfaya gelmek için yeniden uğraşıyoruz. Bir de konuyu kaç kişi görüntülemiş ve konuya kaç mesaj yazılmış bunları da görmek güzel olur eskisi gibi.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Ozan

Ozan

Admin
Konuya son mesajı kim atmış gözükmüyor konuya girmeden. Bir de konuya girer girmez son sayfasına gelse güzel olur. Son sayfaya gelmek için yeniden uğraşıyoruz. Bir de konuyu kaç kişi görüntülemiş ve konuya kaç mesaj yazılmış bunları da görmek güzel olur eskisi gibi.
Konuya son mesaji atan gözüküyor (konu liste sayfasi yani forum kategorilerinde konuya girmeden) bir yanlışın var. Nerden bahsediyorsun ekran goruntusuyle izah eder misin lütfen .

Diger talepler degerlendirilecek

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Konuya son mesaji atan gözüküyor (konu liste sayfasi yani forum kategorilerinde konuya girmeden) bir yanlışın var. Nerden bahsediyorsun ekran goruntusuyle izah eder misin lütfen .

Diger talepler degerlendirilecek
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Burada abi. Konuyu açanlar var ama son mesajı yazanlar yok.

Ekli dosyalar

Ozan

Ozan

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Burada abi. Konuyu açanlar var ama son mesajı yazanlar yok.
Son mesaj tarihinin yanına son mesajı atan kişinin bilgisinin gösterilmesi "mobil" görünümde ayarlandı. 👌

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve Baydırman
rear2011

rear2011

Üye
Elinize, Emeğinize sağlık.
Yeni bayramlık giyinmiş çocuklar gibi beğendim, sevindim, ama şunlarda çok önemli:
1- Göz sağlığı,
2- Baş ağrısı olmaması için,
3- Şarjın çabuk bitmesini önlemek,
4- Pilin ömrünü uzatmak,
Siyah tema gerkli, şart teşekkür ederiz, başarılarınızın devamını dileriz, iyi, hayırlı forumlar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Murat Alper, ÇaRşI 2387, @Safak ve 2 diğerleri

Üst Alt